Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

door
Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

Mohamed Ihattaren is opnieuw ernstig in opspraak geraakt. Volgens het Algemeen Dagblad liggen Sampdoria en de aanvallende middenvelder, die gehuurd is van Juventus, nu alweer op ramkoers.


Journalisten Rik Elfrink en Sjoerd Mossou schrijven: "Amper anderhalve maand na zijn komst is Mohamed Ihattaren al op een zijspoor geraakt bij Sampdoria. De voetballer zelf wil niet meer terug naar Genua, maar ook de club zelf zit inmiddels niet meer op Ihattaren te wachten. In zijn directe omgeving worden de zorgen over het gedrag van de jonge voetballer almaar groter."

Volgens Sampdoria is Ihattaren 'om privé-redenen' naar Nederland afgereisd. Het 19-jarig toptalent moet zijn debuut voor Sampdoria nog altijd uitstellen, maar volgens de laatste berichten zit het probleem veel dieper. Ihattaren zou zich ongelukkig voelen in Italië. Ondertussen zit de club uit Genua niet meer te wachten op de speler, die bij PSV ook al voortdurend in opspraak raakte.

UPDATE 16/10
De Telegraaf weet ondertussen meer informatie over de schrijnende situatie van Ihattaren. De jonge Nederlander van Marokkaanse origine zou niet wedstrijdfit zijn en kreeg daarom een individueel trainingsschema, maar daar houdt hij zich niet aan. Ihattaren zou zelfs meermaals niet komen opdagen zijn op training en bovendien niet als een prof leven Daarom overweegt Sampdoria om het huurcontract met Juventus stop te zetten, iets waar men in Turijn uiteraard niet mee gediend is.

UPDATE 21/10
Het gaat van kwaad naar erger met Ihattaren, die volgens La Gazzetta dello Sport plots volledig van de radar is verdwenen. De clubdirectie van Sampdoria zou namelijk geen flauw idee hebben waar de aanvallende middenvelder zich momenteel ophoudt en niet in staat zijn om met hem in contact te geraken. Een schrijnende situatie waarmee de beloftevolle linkspoot zijn carrière alsmaar meer op het spel lijkt te zetten.

Denkt u dat het nog goedkomt met Ihattaren?

Meest recent

OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

7
7
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

21
21
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

76
76
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

31
31
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

115
115
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

42
42
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

34
34
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

175
175
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

352
352
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

326
326
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

88
88
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

326
326
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

131
131
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

112
112
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

256
256
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

144
144
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

142
142
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

54
54
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

209
209
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

618
618
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

498
498
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

103
103
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

375
375

Meer sportnieuws