Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

door
Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

Mohamed Ihattaren is opnieuw ernstig in opspraak geraakt. Volgens het Algemeen Dagblad liggen Sampdoria en de aanvallende middenvelder, die gehuurd is van Juventus, nu alweer op ramkoers.


Journalisten Rik Elfrink en Sjoerd Mossou schrijven: "Amper anderhalve maand na zijn komst is Mohamed Ihattaren al op een zijspoor geraakt bij Sampdoria. De voetballer zelf wil niet meer terug naar Genua, maar ook de club zelf zit inmiddels niet meer op Ihattaren te wachten. In zijn directe omgeving worden de zorgen over het gedrag van de jonge voetballer almaar groter."

Volgens Sampdoria is Ihattaren 'om privé-redenen' naar Nederland afgereisd. Het 19-jarig toptalent moet zijn debuut voor Sampdoria nog altijd uitstellen, maar volgens de laatste berichten zit het probleem veel dieper. Ihattaren zou zich ongelukkig voelen in Italië. Ondertussen zit de club uit Genua niet meer te wachten op de speler, die bij PSV ook al voortdurend in opspraak raakte.

UPDATE 16/10
De Telegraaf weet ondertussen meer informatie over de schrijnende situatie van Ihattaren. De jonge Nederlander van Marokkaanse origine zou niet wedstrijdfit zijn en kreeg daarom een individueel trainingsschema, maar daar houdt hij zich niet aan. Ihattaren zou zelfs meermaals niet komen opdagen zijn op training en bovendien niet als een prof leven Daarom overweegt Sampdoria om het huurcontract met Juventus stop te zetten, iets waar men in Turijn uiteraard niet mee gediend is.

UPDATE 21/10
Het gaat van kwaad naar erger met Ihattaren, die volgens La Gazzetta dello Sport plots volledig van de radar is verdwenen. De clubdirectie van Sampdoria zou namelijk geen flauw idee hebben waar de aanvallende middenvelder zich momenteel ophoudt en niet in staat zijn om met hem in contact te geraken. Een schrijnende situatie waarmee de beloftevolle linkspoot zijn carrière alsmaar meer op het spel lijkt te zetten.

LEES OOK: 'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

Denkt u dat het nog goedkomt met Ihattaren?

Meest recent

JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

7
7
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

43
43
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

104
104
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

104
104
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

250
250
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

127
127
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

264
264
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

141
141
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

73
73
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

135
135
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

137
137
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

134
134
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

26
26
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

165
165
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

145
145
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

259
259
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

298
298
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

203
203
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

218
218
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

302
302
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

46
46
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

203
203
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

110
110
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

179
179
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

654
654

Meer sportnieuws