Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

door
Nederlands toptalent plots spoorloos verdwenen

Mohamed Ihattaren is opnieuw ernstig in opspraak geraakt. Volgens het Algemeen Dagblad liggen Sampdoria en de aanvallende middenvelder, die gehuurd is van Juventus, nu alweer op ramkoers.


Journalisten Rik Elfrink en Sjoerd Mossou schrijven: "Amper anderhalve maand na zijn komst is Mohamed Ihattaren al op een zijspoor geraakt bij Sampdoria. De voetballer zelf wil niet meer terug naar Genua, maar ook de club zelf zit inmiddels niet meer op Ihattaren te wachten. In zijn directe omgeving worden de zorgen over het gedrag van de jonge voetballer almaar groter."

Volgens Sampdoria is Ihattaren 'om privé-redenen' naar Nederland afgereisd. Het 19-jarig toptalent moet zijn debuut voor Sampdoria nog altijd uitstellen, maar volgens de laatste berichten zit het probleem veel dieper. Ihattaren zou zich ongelukkig voelen in Italië. Ondertussen zit de club uit Genua niet meer te wachten op de speler, die bij PSV ook al voortdurend in opspraak raakte.

UPDATE 16/10
De Telegraaf weet ondertussen meer informatie over de schrijnende situatie van Ihattaren. De jonge Nederlander van Marokkaanse origine zou niet wedstrijdfit zijn en kreeg daarom een individueel trainingsschema, maar daar houdt hij zich niet aan. Ihattaren zou zelfs meermaals niet komen opdagen zijn op training en bovendien niet als een prof leven Daarom overweegt Sampdoria om het huurcontract met Juventus stop te zetten, iets waar men in Turijn uiteraard niet mee gediend is.

UPDATE 21/10
Het gaat van kwaad naar erger met Ihattaren, die volgens La Gazzetta dello Sport plots volledig van de radar is verdwenen. De clubdirectie van Sampdoria zou namelijk geen flauw idee hebben waar de aanvallende middenvelder zich momenteel ophoudt en niet in staat zijn om met hem in contact te geraken. Een schrijnende situatie waarmee de beloftevolle linkspoot zijn carrière alsmaar meer op het spel lijkt te zetten.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Denkt u dat het nog goedkomt met Ihattaren?

Meest recent

JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

12
12
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

28
28
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

43
43
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

140
140
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

376
376
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

116
116
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

256
256
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

221
221
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

268
268
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

392
392
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

225
225
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

581
581
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

282
282
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

411
411
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

86
86
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

149
149
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

294
294
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

76
76
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

85
85
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

696
696
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

125
125
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

102
102
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

298
298
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

229
229
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

401
401

Meer sportnieuws