Marca: 'Juventus wil Hazard als opvolger CR7'

462 stemmen
Marca: 'Juventus wil Hazard als opvolger CR7'

Na drie jaar kwam er vandaag een einde aan het tijdperk van Cristiano Ronaldo bij Juventus. De 36-jarige wereldster keert terug naar Manchester United, waar hij in het verleden al zes jaar aan de slag was. Als vervanger mikt de Oude Dame op een andere ex-club van de Portugees.


Volgens de Spaanse krant Marca, doorgaans goed op de hoogte van het reilen en zeilen bij Real Madrid, staat niemand minder dan Eden Hazard namelijk bovenaan het verlanglijstje in Turijn. Onze landgenoot verruilde twee jaar geleden Chelsea voor Real, waar hij toen ... Ronaldo moest opvolgen. Mede door blessureleed kon hij die hoge verwachtingen voorlopig echter niet inlossen. Daardoor klonk het de voorbije maanden al geregeld dat de Madrilenen liefst verlost zouden geraken van hun aankoop van 100 miljoen, die nog tot medio 2024 vastligt in Bernabéu.

Met de nakende komst van Kylian Mbappé zou Hazard de bui bovendien reeds enigszins zien hangen, al is het nog volgens Marca wel nog steeds zijn intentie om alsnog zijn stempel te drukken bij De Koninklijke. Toch valt het niet uit te sluiten dat hij straks eieren voor zijn geld kiest en richting Juventus verkast, dat wel slechts zou azen op een huur van de aanvoerder van de Rode Duivels. Hoe dan ook heeft Hazard, die de Spaanse criticasters in het competitiebegin voorlopig opnieuw niet weet te overtuigen, naar verluidt het laatste woord in de kwestie. 

LEES OOK: 'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Hazard naar Juventus is volgens mij ...

Meest recent

L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

3
3
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

62
62
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

114
114
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

58
58
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

255
255
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

126
126
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

219
219
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

112
112
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

156
156
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

109
109
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

828
828
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1110
1110
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

566
566
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

178
178
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

294
294
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

653
653
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

377
377
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

218
218
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

819
819

Meer sportnieuws