'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

door
'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

De zomerse transferperiode zit inmiddels in de uiterste slotfase, maar het belooft nog een bijzonder druk slot van de mercato te worden. Ook aan de absolute top van Europa zal er mogelijk nog één en ander bewegen. Zo staat vooral Kylian Mbappé in het middelpunt van de belangstelling.

Real Madrid heeft naar verluidt een tweede bod bij Paris Saint-Germain neergelegd voor Mbappé. Onder meer Sky Sports weet dat De Koninklijke dit keer 170 miljoen euro bood op de pijlsnelle aanvaller. Vermoedelijk gaat men in de Franse hoofdstad ook hier niet mee akkoord. PSG had de eerste bieding van 160 miljoen euro namelijk als beledigend ervaren en vermoedde dat de Spanjaarden een spelletje probeerden te spelen. Tien miljoen euro extra lijkt zeker niet het verschil te gaan maken.

In 2018 betaalde PSG nog zo'n 193 miljoen voor Mbappé aan Monaco en ze willen zeker niet onder dat bedrag zitten. Eigenlijk had men zo'n 220 miljoen in gedachten voor de international. Of dit een haalbaar bedrag is, zal moeten blijken. Feit is wel dat de Fransman nog maar één jaar contract heeft in het Parc des Princes en zelf ook graag weg wilt. Geen ideale situatie voor zowel speler als club.

UPDATE 22u15

Inmiddels geraken er meer details bekend over het tweede bod van Real Madrid. Dat zou zoals bovenstaand al gezegd zo’n 170 miljoen euro bedragen, maar komen daar ook nog eens 10 miljoen euro aan bonussen bij. In totaal zou de transferprijs dus 180 miljoen euro bedragen, maar de vraag is maar of dit zal volstaan.

Volgens Nicolo Schira eist PSG immers 215 (!) miljoen voor de Franse aanvaller. Hoe dan ook zal dit bod volgens MARCA en andere Spaanse media te nemen of te laten zijn voor de Parijzenaars. Zij stellen immers dat dit de laatste poging is die Real zal wagen om Mbappé deze zomer al naar Madrid te kunnen halen.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

PSG moet dit bod gewoon aanvaarden...

Meest recent

PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

7
7
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

50
50
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

113
113
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

109
109
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

81
81
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

57
57
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

106
106
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

83
83
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

127
127
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

254
254
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

61
61
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

40
40
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

150
150
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

323
323
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

185
185
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

274
274
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

80
80
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

118
118
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

50
50
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

99
99
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

438
438
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

237
237
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

129
129
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

583
583

Meer sportnieuws