'Witsel komt alsmaar dichter bij toptransfer'

274 stemmen
'Witsel komt alsmaar dichter bij toptransfer'

Er lijken in de laatste week van de zomerse transferperiode nog enkele stevige bommen te zullen vallen en daarbij zou ook nog een Rode Duivel kunnen zitten. Het zou immers zomaar kunnen dat Axel Witsel in de komende dagen nog een absolute toptransfer zal gaan realiseren.

Volgens Sky Sport Italia staat de middenvelder immers bovenaan het verlanglijstje van Juventus. Witsel zou door een tussenpersoon aangeboden zijn in Turijn en Juventus zou de piste serieus onderzoeken. Er staat evenwel nog één grote 'maar' achter de mogelijke transfer, want er zou enkel sprake kunnen zijn van de komst van Witsel als Weston McKennie - gegeerd door onder meer Tottenham - nog andere oorden zou opzoeken.

Het Laatste Nieuws weet wel dat Witsel zelf in ieder geval openstaat voor de transfer. Hij heeft immers nog maar één jaar contract bij Borussia Dortmund en de club stuurde nog geen signalen dat ze dat willen verlengen. Trainer Marco Rose liet hem de voorbije weken bovendien depanneren als centrale verdediger, terwijl hij in Juventus wel gewaardeerd wordt. Trainer Massimiliano Allegri wou hem er immers vijf jaar geleden al bij.

UPDATE 26/08
Een mogelijke transfer van Axel Witsel naar Juventus komt alsmaar dichterbij. Sky Sport Italia meldt dat de Italianen inmiddels ook contact opgenomen hebben met de entourage van Witsel en dat de Rode Duivel zelfs al zijn jawoord gegeven heeft. Ook de onderhandelingen met Dortmund zouden geen probleem vormen, want zij zouden slechts een bescheiden transfersom vragen. Het is dus enkel nog wachten tot er schot komt in het dossier van McKennie vooral de onderhandelingen in een stroomversnelling kunnen komen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal Witsel nog verkassen?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

18
18
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

86
86
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

40
40
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

59
59
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

320
320
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

82
82
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

134
134
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

488
488
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

58
58
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

239
239
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

362
362
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1290
1290
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

552
552
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

182
182
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

822
822
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

602
602
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

142
142
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws