'Witsel komt alsmaar dichter bij toptransfer'

door
'Witsel komt alsmaar dichter bij toptransfer'

Er lijken in de laatste week van de zomerse transferperiode nog enkele stevige bommen te zullen vallen en daarbij zou ook nog een Rode Duivel kunnen zitten. Het zou immers zomaar kunnen dat Axel Witsel in de komende dagen nog een absolute toptransfer zal gaan realiseren.

Volgens Sky Sport Italia staat de middenvelder immers bovenaan het verlanglijstje van Juventus. Witsel zou door een tussenpersoon aangeboden zijn in Turijn en Juventus zou de piste serieus onderzoeken. Er staat evenwel nog één grote 'maar' achter de mogelijke transfer, want er zou enkel sprake kunnen zijn van de komst van Witsel als Weston McKennie - gegeerd door onder meer Tottenham - nog andere oorden zou opzoeken.

Het Laatste Nieuws weet wel dat Witsel zelf in ieder geval openstaat voor de transfer. Hij heeft immers nog maar één jaar contract bij Borussia Dortmund en de club stuurde nog geen signalen dat ze dat willen verlengen. Trainer Marco Rose liet hem de voorbije weken bovendien depanneren als centrale verdediger, terwijl hij in Juventus wel gewaardeerd wordt. Trainer Massimiliano Allegri wou hem er immers vijf jaar geleden al bij.

UPDATE 26/08
Een mogelijke transfer van Axel Witsel naar Juventus komt alsmaar dichterbij. Sky Sport Italia meldt dat de Italianen inmiddels ook contact opgenomen hebben met de entourage van Witsel en dat de Rode Duivel zelfs al zijn jawoord gegeven heeft. Ook de onderhandelingen met Dortmund zouden geen probleem vormen, want zij zouden slechts een bescheiden transfersom vragen. Het is dus enkel nog wachten tot er schot komt in het dossier van McKennie vooral de onderhandelingen in een stroomversnelling kunnen komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Zal Witsel nog verkassen?

Meest recent

Roer compleet omgegooid bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

3
3
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

47
47
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

87
87
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

52
52
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

28
28
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

197
197
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

342
342
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

549
549
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

287
287
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

94
94
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

105
105
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

391
391
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

246
246
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

266
266
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

461
461
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

194
194
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

567
567
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

320
320

Meer sportnieuws