Beerschot heeft langverwachte aanwinst beet

door
Beerschot heeft langverwachte aanwinst beet

Beerschot heeft dit seizoen zijn start volledig gemist en na een één op twaalf staat het voorlopig zelfs troosteloos laatste in de Jupiler Pro League. Vooral een gebrek aan offensieve stootkracht blijkt al maandenlang een pijnpunt sinds het vertrek van Tarik Tissoudali naar AA Gent, maar dat euvel moet nu eindelijk verholpen worden. Met Lawrence Shankland werd al een extra spits aangetrokken en nu zou er nog een aanvallende versterking moeten neerstrijken.

De transfer van Ramiro Vaca zit al enkele weken in de pijplijn, maar dit weekend zou ze eindelijk helemaal afgerond moeten worden. Beerschot-watcher Koen Frans weet dat de Boliviaanse offensieve middenvelder vrijdagochtend in Europa zal landen om een contract voor drie jaar te tekenen bij de Ratten. De 22-jarige offensieve middenvelder speelde tot dusver in zijn thuisland voor The Strongest.

UPDATE 24/08

Het zat er al even aan te komen, en het nu ook helemaal rond. Ramiro Vaca komt de rangen van Beerschot versterken. Dat meldt de club zelf via haar officiële kanalen. De Boliviaan tekent op het Kiel een contract voor drie seizoenen en zal er spelen met het rugnummer 20. De Antwerpse fans mogen wel wat verwachten van de 22-jarige aanvallende middenvelder. Zo is al international sinds zijn 17de. De man zelf is zeer blij met zijn transfer: “Ik ben enorm blij om hier eindelijk te zijn. Ik kan niet wachten om mijn paarse shirt aan te trekken en alle supporters te ontmoeten in het stadion”, klinkt het immers bij Vaca.

LEES OOK: Kuyt doorbreekt de stilte na de chaos bij Beerschot

Trending:

'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Goede aanwinst voor Beerschot?

Meest recent

Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

24
24
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

19
19
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

69
69
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

69
69
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

417
417
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

275
275
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

674
674
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

524
524
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

255
255
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

358
358
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

714
714
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

449
449
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

158
158
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

225
225
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

749
749
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

506
506
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

791
791
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1073
1073
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

415
415
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

323
323
Geraerts speelt open kaart: “Daarom Standard afgewezen”

Karel Geraerts boekte in het verleden successen bij Union SG, maar werd vervolgens ontslagen bij het ...

332
332
Anderlecht-drama nipt vermeden: wending stadionperikelen

RSC Anderlecht is van plan om een nieuw stadion te bouwen, maar die plannen zijn nog lang niet ...

324
324
‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Union SG verbaasde aan het begin van vorig seizoen door de onervaren Sebastien Pocognoli aan te ...

1227
1227
Anderlecht op stoom: volgende aanwinst voorgesteld

RSC Anderlecht blijft doorstomen op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo ...

384
384
Anthony Vanden Borre verrast iedereen met groot nieuws

Anthony Vanden Borre werd ooit gezien als hét grootste Belgische talent. Bij Anderlecht stond ...

135
135

Meer sportnieuws