Engelse pers unaniem na droomcomeback Lukaku

988 stemmen
Engelse pers unaniem na droomcomeback Lukaku

Romelu Lukaku is weer terug in de Premier League en dat zal men in Engeland geweten hebben. De spits startte zondag meteen in de basis bij zijn grote rentree voor Chelsea FC. Hij bedankte voor het vertrouwen met een doelpunt en een ijzersterke wedstrijd op het veld van Arsenal FC (0-2-zege).


Een droomcomeback dus voor de Rode Duivel, die na amper 15 minuten al een eerste keer op het scorebord stond. De Engelse pers is dan ook erg lovend. "Lukaku zorgde voor een perfecte start bij zijn tweede Chelsea-debuut. Hij scoorde al na 15 minuten en creëerde chaos in de defensie van Arsenal met zijn briljante prestatie", schrijft The Sun. "Hij pestte zijn tegenstander Pablo Mari doorheen de match, vormde een constante dreiging en Arsenal kon hem gewoonweg niet aan. Hij is de elite-spits die Chelsea zo graag wou hebben", aldus Football.London.

Bij The Evening Standard keek men verder dan alleen zijn doelpunt. "Dit is de manier om je entree te maken. Hij dirigeerde het spel van Chelsea door telkens aan de spelers rond hem aan te geven waar hij de bal exact wou krijgen. De manier waarop hij die bal bijhield was ook voortreffelijk." De openbare omroep BBC wijst er dan weer op dat Lukaku 19 van zijn 20 passes goed trapte en dat hij 15 keer het duel aanging, meer dan welke andere spelers op het veld. "Een briljant debuut van Lukaku. Zijn spel is er duidelijk op vooruit gegaan, hij was onbespeelbaar voor de verdedigers", aldus radio-analist Clinton Morrison.

Gary Lineker tot slot, kwam op Twitter met zijn lofzang. De oud-international en legendarische presentator van 'Match of the Day' is ervan overtuigd dat de spits zal slagen op Stamford Bridge. "Ik vermeld het voor de hand liggende, maar Chelsea wordt formidabel dit seizoen met Lukaku. Hij is een spits van absolute topklasse", aldus Lineker.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Lukaku scoort dit seizoen minstens 20 keer in de PL ...

Meest recent

Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

0
0
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

0
0
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

23
23
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

94
94
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

42
42
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

183
183
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

61
61
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

23
23
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

103
103
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

413
413
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

137
137
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

50
50
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

262
262
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

205
205
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

116
116
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

167
167
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

437
437
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

73
73
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

505
505
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

202
202
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

505
505
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

522
522

Meer sportnieuws