CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

door
CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

Cristiano Ronaldo werd de laatste dagen aan zijn oude liefde Real Madrid en aan Paris Saint-Germain gelinkt, maar de Portugese aanvaller blijft 'gewoon' bij Juventus. Dat meldt hij in een officieel statement op zijn Instagram-pagina.

"Iedereen die mij kent, weet hoe gefocust ik ben op mijn werk. Minder praten en meer doen, dat is sinds het begin van mijn carrière mijn leidende motto. Maar gezien alles wat er de afgelopen tijd is gezegd en geschreven, moet ik mijn standpunt uiteenzetten", steekt Ronaldo van wal. "Meer dan het gebrek aan respect voor mij als man en als speler, is de frivole manier waarop mijn toekomst in de media wordt vermeld, respectloos voor alle clubs die betrokken zijn bij deze geruchten, evenals voor hun spelers en staf."

Een reünie in Spanje sluit hij nagenoeg uit. "Mijn verhaal bij Real Madrid is geschreven. Het is opgenomen. In woorden en cijfers, in trofeeën en titels, in records.. Het bevindt zich in het museum in het Bernabeu-stadion en het is ook in de gedachten van elke fan van de club. Ik weet dat de echte Real Madrid-fans me in hun hart zullen blijven houden, en ik zal hen in het mijne hebben. Naast deze meest recente aflevering in Spanje, zijn er regelmatig nieuwtjes en verhalen geweest die me associeerden met een aantal clubs in veel verschillende competities, waarbij niemand zich ooit zorgen maakte over het proberen om de werkelijke waarheid te achterhalen."

"Ik verbreek nu mijn stilte om te zeggen dat ik niet kan toestaan ​​dat mensen met mijn naam blijven spelen. Ik blijf gefocust op mijn carrière en in mijn werk, betrokken en voorbereid op alle uitdagingen die ik het hoofd moet bieden. Al de rest? Al het andere is gewoon praten", aldus CR7 tot slot.


LEES OOK: 3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Denk je dat hij zijn carrière bij Juventus zal afsluiten?

Meest recent

'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

27
27
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

80
80
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

162
162
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

170
170
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

172
172
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

197
197
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

58
58
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

147
147
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

236
236
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

53
53
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

112
112
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

172
172
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

158
158
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

120
120
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

76
76
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

287
287
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

167
167
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

587
587
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

135
135
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

227
227

Meer sportnieuws