CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

470 stemmen
CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

Cristiano Ronaldo werd de laatste dagen aan zijn oude liefde Real Madrid en aan Paris Saint-Germain gelinkt, maar de Portugese aanvaller blijft 'gewoon' bij Juventus. Dat meldt hij in een officieel statement op zijn Instagram-pagina.

"Iedereen die mij kent, weet hoe gefocust ik ben op mijn werk. Minder praten en meer doen, dat is sinds het begin van mijn carrière mijn leidende motto. Maar gezien alles wat er de afgelopen tijd is gezegd en geschreven, moet ik mijn standpunt uiteenzetten", steekt Ronaldo van wal. "Meer dan het gebrek aan respect voor mij als man en als speler, is de frivole manier waarop mijn toekomst in de media wordt vermeld, respectloos voor alle clubs die betrokken zijn bij deze geruchten, evenals voor hun spelers en staf."

Een reünie in Spanje sluit hij nagenoeg uit. "Mijn verhaal bij Real Madrid is geschreven. Het is opgenomen. In woorden en cijfers, in trofeeën en titels, in records.. Het bevindt zich in het museum in het Bernabeu-stadion en het is ook in de gedachten van elke fan van de club. Ik weet dat de echte Real Madrid-fans me in hun hart zullen blijven houden, en ik zal hen in het mijne hebben. Naast deze meest recente aflevering in Spanje, zijn er regelmatig nieuwtjes en verhalen geweest die me associeerden met een aantal clubs in veel verschillende competities, waarbij niemand zich ooit zorgen maakte over het proberen om de werkelijke waarheid te achterhalen."

"Ik verbreek nu mijn stilte om te zeggen dat ik niet kan toestaan ​​dat mensen met mijn naam blijven spelen. Ik blijf gefocust op mijn carrière en in mijn werk, betrokken en voorbereid op alle uitdagingen die ik het hoofd moet bieden. Al de rest? Al het andere is gewoon praten", aldus CR7 tot slot.


LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Denk je dat hij zijn carrière bij Juventus zal afsluiten?

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

24
24
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

240
240
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

34
34
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

131
131
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

35
35
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

78
78
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

337
337
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

536
536
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

191
191
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

125
125
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

143
143
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

422
422
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

83
83
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

115
115
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

165
165
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

562
562
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

521
521
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

320
320
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

126
126
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

215
215
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

682
682
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

186
186
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws