CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

door
CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

Cristiano Ronaldo werd de laatste dagen aan zijn oude liefde Real Madrid en aan Paris Saint-Germain gelinkt, maar de Portugese aanvaller blijft 'gewoon' bij Juventus. Dat meldt hij in een officieel statement op zijn Instagram-pagina.

"Iedereen die mij kent, weet hoe gefocust ik ben op mijn werk. Minder praten en meer doen, dat is sinds het begin van mijn carrière mijn leidende motto. Maar gezien alles wat er de afgelopen tijd is gezegd en geschreven, moet ik mijn standpunt uiteenzetten", steekt Ronaldo van wal. "Meer dan het gebrek aan respect voor mij als man en als speler, is de frivole manier waarop mijn toekomst in de media wordt vermeld, respectloos voor alle clubs die betrokken zijn bij deze geruchten, evenals voor hun spelers en staf."

Een reünie in Spanje sluit hij nagenoeg uit. "Mijn verhaal bij Real Madrid is geschreven. Het is opgenomen. In woorden en cijfers, in trofeeën en titels, in records.. Het bevindt zich in het museum in het Bernabeu-stadion en het is ook in de gedachten van elke fan van de club. Ik weet dat de echte Real Madrid-fans me in hun hart zullen blijven houden, en ik zal hen in het mijne hebben. Naast deze meest recente aflevering in Spanje, zijn er regelmatig nieuwtjes en verhalen geweest die me associeerden met een aantal clubs in veel verschillende competities, waarbij niemand zich ooit zorgen maakte over het proberen om de werkelijke waarheid te achterhalen."

"Ik verbreek nu mijn stilte om te zeggen dat ik niet kan toestaan ​​dat mensen met mijn naam blijven spelen. Ik blijf gefocust op mijn carrière en in mijn werk, betrokken en voorbereid op alle uitdagingen die ik het hoofd moet bieden. Al de rest? Al het andere is gewoon praten", aldus CR7 tot slot.


LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Denk je dat hij zijn carrière bij Juventus zal afsluiten?

Meest recent

Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

17
17
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

2
2
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

16
16
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

33
33
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

197
197
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

33
33
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

432
432
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

447
447
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

82
82
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

371
371
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

113
113
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

136
136
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

63
63
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

730
730
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

82
82
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

457
457
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

547
547
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

363
363
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

617
617
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

291
291
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

404
404
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1198
1198
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

496
496
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

533
533

Meer sportnieuws