CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

470 stemmen
CR7 doorbreekt zwijgen met statement over toekomst

Cristiano Ronaldo werd de laatste dagen aan zijn oude liefde Real Madrid en aan Paris Saint-Germain gelinkt, maar de Portugese aanvaller blijft 'gewoon' bij Juventus. Dat meldt hij in een officieel statement op zijn Instagram-pagina.

"Iedereen die mij kent, weet hoe gefocust ik ben op mijn werk. Minder praten en meer doen, dat is sinds het begin van mijn carrière mijn leidende motto. Maar gezien alles wat er de afgelopen tijd is gezegd en geschreven, moet ik mijn standpunt uiteenzetten", steekt Ronaldo van wal. "Meer dan het gebrek aan respect voor mij als man en als speler, is de frivole manier waarop mijn toekomst in de media wordt vermeld, respectloos voor alle clubs die betrokken zijn bij deze geruchten, evenals voor hun spelers en staf."

Een reünie in Spanje sluit hij nagenoeg uit. "Mijn verhaal bij Real Madrid is geschreven. Het is opgenomen. In woorden en cijfers, in trofeeën en titels, in records.. Het bevindt zich in het museum in het Bernabeu-stadion en het is ook in de gedachten van elke fan van de club. Ik weet dat de echte Real Madrid-fans me in hun hart zullen blijven houden, en ik zal hen in het mijne hebben. Naast deze meest recente aflevering in Spanje, zijn er regelmatig nieuwtjes en verhalen geweest die me associeerden met een aantal clubs in veel verschillende competities, waarbij niemand zich ooit zorgen maakte over het proberen om de werkelijke waarheid te achterhalen."

"Ik verbreek nu mijn stilte om te zeggen dat ik niet kan toestaan ​​dat mensen met mijn naam blijven spelen. Ik blijf gefocust op mijn carrière en in mijn werk, betrokken en voorbereid op alle uitdagingen die ik het hoofd moet bieden. Al de rest? Al het andere is gewoon praten", aldus CR7 tot slot.


Denk je dat hij zijn carrière bij Juventus zal afsluiten?

Meest recent

Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

105
105
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

212
212
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

215
215
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

14
14
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

99
99
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

33
33
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

63
63
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

92
92
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

50
50
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

76
76
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

63
63
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

353
353
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

950
950
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

382
382
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

376
376
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

328
328
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

39
39
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

243
243
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

98
98
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

150
150

Meer sportnieuws