'Club Brugge heeft nieuwe flankspeler bijna beet'

door
'Club Brugge heeft nieuwe flankspeler bijna beet'

Bij Club Brugge is men al even op zoek naar een nieuwe flankspeler. Door het vertrek van David Okereke is de spoeling op de Brugse rechterflank bijzonder dun geworden, en er werd nooit een geheim van gemaakt dat Blauw-Zwart de vertrekkende spelers zou vervangen door verse krachten. Een derde zomeraanwinst van de Bruggelingen lijkt nu bijzonder dichtbij te zijn.


Volgens Footmercato heeft Club Brugge vandaag een princiepsakkoord bereikt met AS Roma over Ruben Providence. De jonge flankspeler zou voor de nodige diepgang en frivoliteit moeten gaan zorgen op de Brugse flank. Het medium meldt verder wel dat er nog geen duidelijkheid is over de details van de transfer. Afgaand op de laatste berichten rond Providence, lijkt het er sterk op dat de 20-jarige Fransman voor één seizoen zal worden gehuurd door Club Brugge.

Aangezien Club Brugge in het verleden al duidelijk liet merken niet geïnteresseerd te zijn in uitleenbeurten zonder aankoopoptie, lijkt de kans ook groot dat de landskampioen een optie kon afdwingen bij AS Roma. Het blijft echter nog wachten op een bevestiging van de geruchten in de Belgische media, al lijkt het er wel op dat de landskampioen (eindelijk) een nieuwe flankspeler beet heeft.

UPDATE 17/08

Club Brugge lijkt steeds dichter te komen bij de transfer van Ruben Providence. Checco Oddo Casano van Retesport meldt immers dat Providence de overstap maakt naar de Belgische landskampioen. Het zou gaan om een uitleenbeurt waarbij Club die felbegeerde aankoopoptie heeft kunnen afdwingen. Om de jonge Fransman definitief over te nemen, zal Blauw-Zwart 2,25 miljoen euro op tafel moeten leggen. Officieel is de transfer wel nog niet bevestigd.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Goede deal voor Club?

Meest recent

OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

4
4
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

12
12
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

58
58
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

28
28
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

105
105
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

39
39
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

30
30
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

153
153
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

335
335
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

315
315
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

85
85
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

317
317
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

53
53
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

129
129
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

112
112
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

251
251
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

142
142
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

141
141
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

54
54
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

208
208
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

613
613
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

495
495
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

103
103
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

373
373

Meer sportnieuws