Goed nieuws voor Marcin Wasilewski, de verdediger van
Anderlecht is opnieuw international. De Pool had twee jaar geleden nog een ernstige beenbreukblessure. Aangezien Polen gastland van het Europees Kampioenschap in 2012 is, zijn ze al zeker van kwalificatie. "Het EK 2012 is mijn grote doel," vertelt hij.
Naar de aanloop van het EK zal de Poolse nationale ploeg alleen nog maar oefenduels spelen. De kwalificatie is niet nodig omdat ze gastland zijn. Komende vrijdag komt Mexico over de vloer en dinsdag speelt Polen een wedstrijd tegen Duitsland. Wasilewski speelde zijn laatste wedstrijd voor Polen in 2009. Bondscoach Franciszek Smuda wil zien hoe het met de huidige vorm van Wasilewski staat, daarom zal hij komende vrijdag aantreden tegen Mexico.
"Ik realiseer een deel van mijn droom", verklaart de Poolse international. "Ik heb weinig tijd, maar ik zal alles doen om bij de kern te blijven. Ik voel me net een nieuwkomer. Ik ben zelfs een beetje zenuwachtig."