'Anderlecht ziet bod van 10 miljoen geweigerd'

door
'Anderlecht ziet bod van 10 miljoen geweigerd'

Na lang wachten heeft RSC Anderlecht met Joshua Zirkzee eindelijk een opvolger voor Lukas Nmecha beet. Toch is het niet uitgesloten dat er nóg een verse kracht het Paars-Witte aanvalslegioen komt versterken. Maandag raakte alvast bekend dat de Brusselaars deze zomer naast een Braziliaans toptalent grepen.


Volgens Goal toonde Anderlecht onlangs immers interesse in Yuri Alberto. De 20-jarige Braziliaan van Internacional bleek echter te duur voor de Brusselaars. Naar verluidt vroeg zijn huidige werkgever immers meer dan 10 miljoen euro voor de beloftevolle spits. Of men in het Lotto Park in de toekomst nog een poging zal wagen, is maar de vraag. Vorig weekend lukte Alberto alleszins nog een hattrick in de topwedstrijd tegen Flamengo, waarmee zijn marktwaarde alleen maar verder de pan dreigt uit te swingen.

UPDATE 10/08
Het was Paars-Wit wel degelijk menens om Alberto weg te plukken uit Brazilië. Daar bevestigde Internacional-voorzitter Allessandro Barcellos vorige week dat hij een bod van bijna 10 miljoen voor de jeugdinternational heeft afgewezen. Volgens lokale media zou het daarbij gaan om Anderlecht, al lijken zulke bedragen momenteel nogal hoog gegrepen voor de recordkampioen. Mogelijk moeten we het nieuws dus met een korrel zout nemen.

Verder wordt overigens tevens gewag gemaakt van interesse uit de Serie A, waar AS Roma op de loer zou liggen. Als reactie op de groeiende belangstelling vanuit Europa besloot Internacional dan ook de lat reeds nog wat hoger te leggen. Zo zou een transfer van Alberto, die er nog vastligt tot medio 2025, tegenwoordig pas bespreekbaar zijn vanaf maar liefst 15 miljoen. Sowieso lijkt RSCA dus uit de race te liggen voor de jonge spits.

LEES OOK: KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

Denkt u dat RSCA nu al dit soort bedragen kan spenderen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

3
3
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

6
6
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

72
72
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

133
133
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

90
90
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

126
126
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

49
49
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

102
102
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

212
212
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

238
238
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

105
105
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

242
242
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

112
112
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

182
182
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

457
457
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

361
361
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

474
474
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

133
133
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

156
156
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

120
120
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

79
79
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

55
55
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

437
437

Meer sportnieuws