'Tweestrijd om Juve-talent Peeters barst los'

87 stemmen
'Tweestrijd om Juve-talent Peeters barst los'

Juventus trok de voorbije jaren ook regelmatig de kaart van de Belgen en haalde al een aantal jonge landgenoten naar Turijn. Slechts één van hen wist tot dusver speelminuten af te dwingen: Daouda Peeters werd in juli 2020 de eerste Belg ooit die shirt van Juve droeg met een invalbeurt tegen Cagliari. Meer speelminuten wist de 22-jarige sindsdien echter niet meer af te dwingen.

Het lijkt voor de gewezen belofteninternational echter stilaan tijd om de stap naar de grote jongens te zetten en dus lijkt een transfer zich op te dringen. Hij kan alvast terecht in de Ligue 1.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat Lorient de gesprekken over een transfer van Peeters geopend heeft. De Franse club werd de voorbije maanden al vaker aan onze landgenoot gelinkt. De naam van Peeters viel de voorbije weken ook al bij enkele teams uit de Jupiler Pro League, zoals Zulte Waregem en Cercle Brugge.

UPDATE 28/07

Hoewel Peeters nog een helft mocht opdraven in de eerste vriendschappelijke wedstrijd van Juventus tegen Cesena, lijkt het er niet op dat onze landgenoot deze zomer in Turijn zal blijven. Na de eerder gemelde interesse van Lorient krijgt hij er nu een nieuwe optie in Frankrijk bij, want volgens Het Laatste Nieuws trekt nu Stade Brest aan zijn mouw. Die club eindigde vorig seizoen als zeventiende in de Ligue 1. Ze zouden de onderhandelingen al geopend hebben met Juventus, dat bereid is om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 18u47
Het lijkt een tweestrijd te gaan worden om de diensten van Peeters. Naast Brest blijft ook Lorient immers volop in de running. Volgens L'Equipe onderhandelt de Franse club met Juventus over een uitleenbeurt van de middenvelder. Peeters moet bij Lorient de opvolger worden van Trevoh Chalobah, die vorig seizoen gehuurd werd van Chelsea.

Voor welke club kan hij best kiezen?

Meest recent

Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

9
9
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

23
23
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

153
153
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

301
301
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

104
104
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

538
538
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

54
54
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

128
128
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

115
115
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

694
694
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

201
201
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

156
156
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

166
166
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

250
250
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

156
156
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

494
494
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

85
85
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

149
149
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

38
38
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

594
594
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

134
134
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1644
1644
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

303
303
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

696
696

Meer sportnieuws