Nieuwe trainer Virton staat voor aartsmoeilijke taak: "Zeer gecompliceerd"

door
Nieuwe trainer Virton staat voor aartsmoeilijke taak:

Midden augustus wordt ook 1B opnieuw op gang getrapt. Daarbij zal Virton opnieuw van de partij zijn na een erg woelige periode. De Luxemburgers beginnen eraan met een thuiswedstrijd tegen KVC Westerlo.


Vandaag kwam de Zuid-Belgische club naar buiten met belangrijk sportief nieuws. Zo zal Christophe Grégoire de rol van hoofdcoach invullen. Grégoire zal vooral een belletje doen rinkelen als ex-speler van onder meer Anderlecht en AA Gent. Op zijn palmares staan ook twee wedstrijden voor de Rode Duivels. Zijn trainersstrepen verdiende hij bij Sprimont en RFC Seraing. Nu mag hij dus bij Virton de pionnen neerzetten.

Virton stelde meteen ook een nieuwe sportief directeur voor. Die rol zal vervuld worden door Tom Van Den Abeele. Hij bekleedde in het verleden al dezelfde functie bij Sint-Truiden en de Nederlandse club NAC Breda. Daarvoor was hij aan slag in het scoutingsapparaat van binnen- en buitenlandse clubs.

UPDATE 28/07

Christophe Grégoire is dus de nieuwe coach van Virton. Er wacht de ex-speler van Anderlecht en AA Gent een aartsmoeilijke opdracht. In Het Laatste Nieuws lezen we immers dat de Luxemburgse club op dit moment slechts twee spelers meer telt: Valentin Guillaume en Shawn Hery. "Het wordt inderdaad zeer gecompliceerd. We moeten er geen doekjes om winden. Het zal tijd vergen om competitief te zijn", citeert de krant de nieuwbakken coach. Virton zal snel in actie moeten schieten, want op 15 augustus ontvangen ze Westerlo op de eerste speeldag in 1B. 

Zal Virton zich handhaven?

Meest recent

Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

14
14
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

140
140
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

95
95
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

152
152
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

969
969
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

224
224
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

257
257
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

101
101
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

281
281
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

139
139
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

69
69
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

70
70
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

695
695
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

145
145
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

422
422
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

112
112
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

532
532
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

245
245
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

740
740
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

191
191
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

224
224
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

457
457
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

82
82
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

403
403
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

37
37

Meer sportnieuws