'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

103 stemmen
'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

Juventus trok de voorbije jaren ook regelmatig de kaart van de Belgen en haalde al een aantal jonge landgenoten naar Turijn. Slechts één van hen wist tot dusver speelminuten af te dwingen: Daouda Peeters werd in juli 2020 de eerste Belg ooit die shirt van Juve droeg met een invalbeurt tegen Cagliari. Meer speelminuten wist de 22-jarige sindsdien echter niet meer af te dwingen.

Vorig seizoen haalde Peeters nog wel een paar keer de bank bij het A-elftal, maar hij kwam uiteindelijk enkel uit voor de U23 van Juventus, die in de Serie C spelen. Hij kwam er 30 keer in actie. Het lijkt voor de gewezen belofteninternational echter stilaan tijd om de stap naar de grote jongens te zetten en dus lijkt een transfer zich op te dringen. Hij kan alvast terecht in de Ligue 1.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat Lorient de gesprekken over een transfer van Peeters geopend heeft. De Franse club werd de voorbije maanden al vaker aan onze landgenoot gelinkt. De naam van Peeters viel de voorbije weken ook al bij enkele teams uit de Jupiler Pro League, zoals Zulte Waregem en Cercle Brugge.

UPDATE 28/07
Hoewel Peeters nog een helft mocht opdraven in de eerste vriendschappelijke wedstrijd van Juventus tegen Cesena, lijkt het er niet op dat onze landgenoot deze zomer in Turijn zal blijven. Na de eerder gemelde interesse van Lorient krijgt hij er nu een nieuwe optie in Frankrijk bij, want volgens Het Laatste Nieuws trekt nu Stade Brest aan zijn mouw. Die club eindigde vorig seizoen als zeventiende in de Ligue 1. Ze zouden de onderhandelingen al geopend hebben met Juventus, dat bereid is om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Zou dat een goede club zijn voor Peeters?

Meest recent

Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

51
51
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

170
170
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

228
228
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

66
66
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

327
327
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

120
120
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

42
42
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

468
468
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

270
270
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

228
228
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

484
484
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

189
189
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

96
96
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

104
104
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

80
80
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

56
56
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

253
253
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

102
102
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

353
353
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

410
410
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

105
105
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

401
401
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

46
46
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

558
558
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

386
386

Meer sportnieuws