'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

door
'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

Juventus trok de voorbije jaren ook regelmatig de kaart van de Belgen en haalde al een aantal jonge landgenoten naar Turijn. Slechts één van hen wist tot dusver speelminuten af te dwingen: Daouda Peeters werd in juli 2020 de eerste Belg ooit die shirt van Juve droeg met een invalbeurt tegen Cagliari. Meer speelminuten wist de 22-jarige sindsdien echter niet meer af te dwingen.

Vorig seizoen haalde Peeters nog wel een paar keer de bank bij het A-elftal, maar hij kwam uiteindelijk enkel uit voor de U23 van Juventus, die in de Serie C spelen. Hij kwam er 30 keer in actie. Het lijkt voor de gewezen belofteninternational echter stilaan tijd om de stap naar de grote jongens te zetten en dus lijkt een transfer zich op te dringen. Hij kan alvast terecht in de Ligue 1.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat Lorient de gesprekken over een transfer van Peeters geopend heeft. De Franse club werd de voorbije maanden al vaker aan onze landgenoot gelinkt. De naam van Peeters viel de voorbije weken ook al bij enkele teams uit de Jupiler Pro League, zoals Zulte Waregem en Cercle Brugge.

UPDATE 28/07
Hoewel Peeters nog een helft mocht opdraven in de eerste vriendschappelijke wedstrijd van Juventus tegen Cesena, lijkt het er niet op dat onze landgenoot deze zomer in Turijn zal blijven. Na de eerder gemelde interesse van Lorient krijgt hij er nu een nieuwe optie in Frankrijk bij, want volgens Het Laatste Nieuws trekt nu Stade Brest aan zijn mouw. Die club eindigde vorig seizoen als zeventiende in de Ligue 1. Ze zouden de onderhandelingen al geopend hebben met Juventus, dat bereid is om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

Zou dat een goede club zijn voor Peeters?

Meest recent

'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

127
127
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

25
25
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

105
105
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

76
76
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

495
495
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

79
79
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

148
148
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

444
444
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

552
552
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

173
173
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

264
264
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

517
517
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

618
618
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

151
151
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

683
683
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

330
330
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

473
473
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

89
89
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

62
62
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

273
273
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

109
109
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

313
313
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

255
255
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

113
113
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

101
101

Meer sportnieuws