'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

door
'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

Juventus trok de voorbije jaren ook regelmatig de kaart van de Belgen en haalde al een aantal jonge landgenoten naar Turijn. Slechts één van hen wist tot dusver speelminuten af te dwingen: Daouda Peeters werd in juli 2020 de eerste Belg ooit die shirt van Juve droeg met een invalbeurt tegen Cagliari. Meer speelminuten wist de 22-jarige sindsdien echter niet meer af te dwingen.

Vorig seizoen haalde Peeters nog wel een paar keer de bank bij het A-elftal, maar hij kwam uiteindelijk enkel uit voor de U23 van Juventus, die in de Serie C spelen. Hij kwam er 30 keer in actie. Het lijkt voor de gewezen belofteninternational echter stilaan tijd om de stap naar de grote jongens te zetten en dus lijkt een transfer zich op te dringen. Hij kan alvast terecht in de Ligue 1.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat Lorient de gesprekken over een transfer van Peeters geopend heeft. De Franse club werd de voorbije maanden al vaker aan onze landgenoot gelinkt. De naam van Peeters viel de voorbije weken ook al bij enkele teams uit de Jupiler Pro League, zoals Zulte Waregem en Cercle Brugge.

UPDATE 28/07
Hoewel Peeters nog een helft mocht opdraven in de eerste vriendschappelijke wedstrijd van Juventus tegen Cesena, lijkt het er niet op dat onze landgenoot deze zomer in Turijn zal blijven. Na de eerder gemelde interesse van Lorient krijgt hij er nu een nieuwe optie in Frankrijk bij, want volgens Het Laatste Nieuws trekt nu Stade Brest aan zijn mouw. Die club eindigde vorig seizoen als zeventiende in de Ligue 1. Ze zouden de onderhandelingen al geopend hebben met Juventus, dat bereid is om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Zou dat een goede club zijn voor Peeters?

Meest recent

KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

3
3
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

36
36
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

11
11
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

100
100
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

24
24
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

110
110
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

94
94
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

69
69
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

189
189
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

52
52
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

78
78
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

129
129
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

196
196
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

94
94
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

198
198
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

116
116
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

133
133
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

225
225
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

74
74
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

517
517
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

411
411
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

392
392

Meer sportnieuws