'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

103
'Peeters krijgt nieuwe optie om Juventus te verlaten'

Juventus trok de voorbije jaren ook regelmatig de kaart van de Belgen en haalde al een aantal jonge landgenoten naar Turijn. Slechts één van hen wist tot dusver speelminuten af te dwingen: Daouda Peeters werd in juli 2020 de eerste Belg ooit die shirt van Juve droeg met een invalbeurt tegen Cagliari. Meer speelminuten wist de 22-jarige sindsdien echter niet meer af te dwingen.

Vorig seizoen haalde Peeters nog wel een paar keer de bank bij het A-elftal, maar hij kwam uiteindelijk enkel uit voor de U23 van Juventus, die in de Serie C spelen. Hij kwam er 30 keer in actie. Het lijkt voor de gewezen belofteninternational echter stilaan tijd om de stap naar de grote jongens te zetten en dus lijkt een transfer zich op te dringen. Hij kan alvast terecht in de Ligue 1.

Journalist Nicolo Schira meldt immers dat Lorient de gesprekken over een transfer van Peeters geopend heeft. De Franse club werd de voorbije maanden al vaker aan onze landgenoot gelinkt. De naam van Peeters viel de voorbije weken ook al bij enkele teams uit de Jupiler Pro League, zoals Zulte Waregem en Cercle Brugge.

UPDATE 28/07
Hoewel Peeters nog een helft mocht opdraven in de eerste vriendschappelijke wedstrijd van Juventus tegen Cesena, lijkt het er niet op dat onze landgenoot deze zomer in Turijn zal blijven. Na de eerder gemelde interesse van Lorient krijgt hij er nu een nieuwe optie in Frankrijk bij, want volgens Het Laatste Nieuws trekt nu Stade Brest aan zijn mouw. Die club eindigde vorig seizoen als zeventiende in de Ligue 1. Ze zouden de onderhandelingen al geopend hebben met Juventus, dat bereid is om mee te werken aan een transfer.

LEES OOK: 'Deschamps moet Europese topclub uit de miserie helpen'

Zou dat een goede club zijn voor Peeters?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

12
12
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

32
32
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

121
121
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

25
25
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

91
91
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

179
179
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

82
82
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

901
901
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

867
867
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws