Concurrentie slikt: Brugse transferzomer moet nog beginnen

door
Concurrentie slikt: Brugse transferzomer moet nog beginnen

Club Brugge heeft in het laatste weekend voor de start van de competitie getoond dat het helemaal klaar is om zijn de titel te verdedigen. Blauw-Zwart legde zaterdag beslag op de Supercup door af te rekenen met KRC Genk (3-2), terwijl de reserves een dag later vertrouwen tankten in een oefenpot tegen Lierse (3-0). En dan moet het verwachte transferoffensief nog van start gaan.


Vorig seizoen gingen de Bruggelingen in de uitgestelde bekerfinale meteen onderuit tegen Antwerp FC, waarop een tegenvallende competitiestart volgde. Desondanks sloot Blauw-Zwart het reguliere seizoen af met een enorme voorsprong. Nu hebben de West-Vlamingen na één officiële wedstrijd al meteen een eerste prijs beet. Bovendien ziet coach Philippe Clement in komende weken nog sterkhouders als Vormer, Vanaken en Mignolet terugkeren. De concurrentie, die de voorbije weken niet stilzat op de mercato, zal toch even slikken. Vooral omdat de Brugse transferzomer eigenlijk nog moet beginnen.

Blauw-Zwart deed al enkele overbodige spelers van de hand, voorts bleef het nog bijzonder rustig aan het transferfront. Maar dat er nog versterking zal volgen staat buiten kijf en werd ook bevestigd door verschillende stemmen binnen de club. De landskampioen heeft bij gebrek aan Europese voorrondes echter de luxe om te wachten op de best mogelijk deals. Vorig jaar duurde het zelfs tot de slotdag alvorens Club toesloeg met de komst van Noa Lang. Die bewees zaterdag nog maar eens dat hij tot de absolute smaakmakers op de Belgische velden behoort. Geduld is dus op zijn plaats.

Bovendien staan de Bruggelingen er financieel zo sterk voor, dat sterkhouders enkel voor een smak geld zullen mogen vertrekken en meteen vervangen zullen worden door spelers van een gelijkaardig kaliber. Het belooft dus nog een interessante anderhalve maand te worden in het basecamp te Westkapelle. En in afwachting van versterking kan Clement net zoals zaterdag beroep op een aantal erg getalenteerde jongeren.

LEES OOK: Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Wat is momenteel de transferprioriteit bij Club?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

13
13
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

88
88
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

44
44
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

56
56
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

78
78
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

122
122
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

57
57
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

64
64
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

460
460
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

27
27
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

61
61
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

178
178
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

187
187
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

76
76
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

239
239
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

204
204
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

70
70
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

298
298
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

489
489
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

592
592
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

118
118

Meer sportnieuws