Club Brugge laat zich in slotfase verrassen door KV Kortrijk

door
Club Brugge laat zich in slotfase verrassen door KV Kortrijk

De voorbereiding van Club Brugge op het nieuwe seizoen loopt nog niet helemaal op rolletjes. De eerste twee oefenwedstrijden werden afgesloten met een gelijkspel tegen Beerschot en een zege tegen Lokomotiva Zagreb nadat de landskampioen telkens pas in de slotfase gescoord had, maar in oefenmatch nummer drie is het tegen een eerste nederlaag aangelopen. KV Kortrijk diende Club een koekje van eigen deeg toe.


Philippe Clement koos opnieuw voor een mix van titularissen en beloften in zijn basiself, waarbij onder meer Mechele, De Ketelaere en Lang vergezeld werden door spelers als De Cuyper en Audoor. In de loop van de tweede helft werd de hele ploeg gewisseld door een nieuwe mix, waarbij Vormer, Rits en Dost gekoppeld werden aan youngsters als Sandra, Servais, Mondele en Hautekiet.

Kortrijk begon dan weer min of meer met zijn sterkst mogelijke elftal, met onder meer een basisplaats voor kersverse aanwinst Moreno. Het enige doelpunt viel pas in de slotminuut. De ingevallen Mujakic bezorgde de bezoekers een verrassende overwinning met een schot in de korte hoek.


POLL: Zal Club Brugge meteen klaar zijn bij de start van het seizoen?

Meest recent

Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

14
14
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

8
8
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

143
143
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

206
206
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

338
338
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

69
69
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

294
294
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

123
123
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

690
690
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

488
488
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

413
413
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

202
202
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

172
172
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

293
293
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

156
156
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

97
97
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

389
389
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

312
312
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

53
53
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

116
116

Meer sportnieuws