Europese pers reageert na overtuigende prestatie Duivels

door
Europese pers reageert na overtuigende prestatie Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond één en ander rechtgezet na de mindere prestatie tegen Griekenland. Zo wonnen de mannen van bondscoach Roberto Martinez verdiend met 1-0 van Kroatië. Vooral in de eerste helft lieten de Belgen een erg sterke indruk achter tijdens hun uitzwaaiwedstrijd.


En die goede prestatie is ook in de buitenlandse pers niet onopgemerkt gebleven. "België met het nodige vertrouwen naar EK na winst op Kroatië", kopt het Nederlandse De Telegraaf. "Lukaku neemt het voortouw bij langverwachte rentree Hazard", klikt het dan weer bij Voetbal International. "België heeft zich zondag van een betere kant laten zien. Kroatië werd in Brussel op een nederlaag getrakteerd. Na een aarzelend begin greep België het initiatief, waarbij Romelu Lukaku een hoofdrol vervulde."

Ook bij het Franse L'Equipe wordt de prestatie van die laatste eruit gelicht. "Uit deze wedstrijd moeten we vooral de prestatie van Lukaku onthouden. Hij scoorde het enige doelpunt en vormde een kwelgeest voor de Kroatische verdediging." Het Spaanse Marca zag dat ook Yannick Carrasco gretig voor de dag kwam. "Carrasco, constant aanwezig in de aanvallende acties, zocht telkens naar een hongerige Lukaku. Die lijkt gretiger dan ooit bij zijn nationale ploeg."

Het Italiaanse Gazzetta dello Sport richtte het vizier uiteraard ook op de MVP van de Serie A. "Van Inter tot bij België: Lukaku domineert", kopt de roze sportkrant. "Een goal, een bal op de lat na een uitstekende individuele actie, veel ideeën en constant leiderschap. Lukaku was de belangrijkste man tijdens de wedstrijd in Brussel." Tuttosport zag de Duivels zich dan weer als team herpakken. "Door deze zege is het enthousiasme rond België weer terug na het gelijkspel tegen Griekenland."

Ook het Engelse The Mirror tot slot, stelde vast dat de Belgen de rug konden rechten. "De nummer één van de wereld heeft een waarschuwing verstuurt dat zij een grote kracht zullen worden op het EK, met een overtuigende zege in hun laatste opwarmingswedstrijd. En het was Lukaku - wie anders - die hen op koers zette."

LEES OOK: 'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De halve finales zijn een must voor dit België ...

Meest recent

Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

11
11
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

134
134
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

114
114
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

74
74
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

17
17
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

202
202
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

149
149
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

103
103
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

23
23
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

232
232
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

42
42
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

59
59
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

71
71
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

123
123
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

248
248
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

500
500
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

232
232
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

396
396
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

240
240
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

139
139
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

385
385
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

631
631
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

248
248
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

316
316

Meer sportnieuws