'FC Köln wil Club de loef afsteken voor Belgische smaakmaker'

door
'FC Köln wil Club de loef afsteken voor Belgische smaakmaker'

Een dikke week na het behalen van de 17de landstitel, is Club Brugge al volop bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Zo lijkt een akkoord in de maak over een verlengd verblijf van succescoach Philippe Clement. Daarnaast wordt ook gewerkt aan de eerste grote aanwinst.


In de voorbije dagen immers bekend dat Blauw-Zwart concreet in de markt is voor Michel-Ange Balikwisha. De 20-jarige aanvaller heeft een sterk seizoen achter de rug bij Standard en zou die prestaties kunnen verzilveren met een overstap naar de landskampioen. Naar verluidt was hij zelfs al te gast bij de Bruggelingen. En het lijkt Club menens in dit dossier. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Vincent Mannaert en co bereid zijn om hun bod op te trekken tot liefst 6 miljoen euro. Iets wat Standard, dat geld nodig heeft om de financiële problemen te counteren, graag ziet gebeuren.

Maar er heerst ook concurrentie voor de West-Vlamingen. Eerder geraakte al bekend dat enkele ploegen uit de Bundesliga gecharmeerd zijn, volgens SudPresse heeft ook Antwerp FC zich inmiddels aan het front gemeld. De Great Old zou de transfer van Club dus kunnen dwarsbomen, maar staat financieel een pak minder sterk. In ieder geval lijkt een doorbraak nog niet voor meteen, zo zou Balikwisha pas beslissen na de komende interland met de Belgische beloften-selectie.

UPDATE 30/05

Club Brugge heeft van Standard te horen gekregen dat het tussen de 6 en 7 miljoen euro zal moeten betalen als het Michel-Ange Balikwisha wil strikken. Beide ploegen naderen elkaar, maar FC Köln toont volgens La Capitale ook zeer concrete interesse. De Duitse club wist zich dit weekend te verzekeren van het behoud in de Bundesliga. Zij kunnen dus een stevige concurrent worden voor Club Brugge en Antwerp.

LEES OOK: Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

🔥 Wat iedereen nu leest

'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'
'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Zal FC Köln met hem aan de haal gaan?

Meest recent

Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

7
7
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

171
171
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

43
43
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

176
176
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

76
76
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

188
188
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

226
226
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

220
220
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

158
158
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

98
98
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1303
1303
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

73
73
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

172
172
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

536
536
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

107
107
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

360
360
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

225
225
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

396
396
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1514
1514
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

434
434
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

590
590
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

75
75
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Komende zondag werkt SSC Napoli zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af, het Franse Stade ...

1228
1228
Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

Club Brugge zal vrijdagavond op het veld van KV Mechelen geen beroep kunnen doen op Joel ...

548
548
'Cercle grijpt in: transferprioriteit bekend'

Cercle Brugge kende vorig seizoen een zeer lastig jaar en wist maar op het nippertje degradatie af ...

329
329

Meer sportnieuws