Thomas Meunier maakte afgelopen zomer de transfervrije overstap van PSG naar Borussia Dortmund. Dat leek de ideale 'match' te zijn, maar de Rode Duivel stelde teleur. Meunier gaf aan dat hij ook naar andere clubs kon.
"Ik kon naar Atlético Madrid, Juventus en Tottenham gaan, maar ik wilde naar een club gaan waar er een authentieke voetbalsfeer hangt, zoals bij
Club Brugge. Na één gesprek met de mensen van Dortmund wist ik genoeg: daar wil ik naartoe gaan", zei hij aan
Goal.
Meunier komt met een opvallende uitleg voor zijn zwakke prestaties. "Het was geen goed seizoen voor mij. Met de coronaperikelen en dan de matchen zonder fans had ik moeite om mij voor de volle 100% op het voetbal te concentreren. Het voetbal was soms vervelend voor mij", aldus Meunier.
LEES OOK:
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern