'Genk plukt volgende aanwinst onder neus Club Brugge weg'

door
'Genk plukt volgende aanwinst onder neus Club Brugge weg'

Hoewel het nog volop voor de titel strijdt, maakt Club Brugge ook al werk van volgend seizoen. Zo werd Blauw-Zwart al in de voorbije weken al met potentiële aanwinsten in verband gebracht. Vorige week weerklonk bijvoorbeeld de naam van verdediger Yerson Mosquera in Jan Breydel.


En het lijkt de Bruggelingen menens om de Colombiaan te halen, zo werd er naar verluidt al een bod neergelegd bij zijn huidige club Atletico Nacional. Hoeveel dit bedroeg is niet geweten, maar het lijkt alvast niet voldoende. Het lokale Antena2 namelijk dat Nacional het bod op zijn verdediger heeft geweigerd. Volgens het Colombiaanse medium is Club evenwel niet van plan om het hierbij te laten en zal het een verhoogde aanbieding doen.

UPDATE 19/05
De Bruggelingen leken dus te azen op de 20-jarige verdediger, maar dreigen nu afgetroefd te worden door een concurrent uit eigen land. Zo beweert El VBar, een programma op het bekende radiostation Radio Caracol, dat KRC Genk plots de frontrunner is in de strijd om Mosquera. De Limburgers haalden in een recent verleden al Daniel Muñoz en Carlos Cuesta weg bij Atletico Nacional en lijken van die connecties gebruik te maken om alweer een Colombiaanse verdediger aan te trekken.

Dezelfde bron meldt overigens dat Cuesta kan rekenen op interesse van het Spaanse Sevilla. Het is niet de bedoeling om de 22-jarige deze zomer van de hand te doen, maar indien een interessant bod op tafel komt zijn de Limburgers alvast gewapend om zijn vertrek op te vangen. Mark McKenzie bewees zijn meerwaarde al en dinsdag werd de Spanjaard Mujaid Sadick onder contract gelegd. Door zou dus ook nog Mosquera kunnen bij komen.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste defensie volgens u?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

98
98
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

80
80
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

510
510
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

85
85
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

141
141
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

273
273
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

62
62
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

571
571
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

370
370
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

462
462
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

496
496
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1241
1241
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

361
361
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

380
380
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

146
146
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

321
321
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

88
88
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

851
851
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

533
533
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws