'Martinez kan na EK al vertrekken als bondscoach'

door
'Martinez kan na EK al vertrekken als bondscoach'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer bijna op, er is echter nog veel meer moois op komst. Binnen een dikke maand gaat het EK immers van start en de Rode Duivels willen daar een gooi doen naar de eindzege. Maar voor bondscoach Roberto Martinez wordt dat mogelijk zijn zwanenzang.


De Spanjaard staat als sinds de zomer van 2016 aan het roer bij de nationale ploeg en heeft inmiddels heel wat macht vergaard binnen de KBVB. Martinez voelt zich dan ook erg gewaardeerd in ons land, hij voert zijn functie(s) met veel plezier en inzet uit. Maar de 47-jarige is ook ambitieus en heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn weer aan de slag wil als clubtrainer, liefst bij een topclub in een grote competitie. En volgens The Sun zou hij die stap sneller dan verwacht kunnen zetten.

De Britse tabloid meldt namelijk dat Martinez bereid zou zijn om vlak na het EK al bij een club in de Premier League aan de slag te gaan. Zijn contract bij de voetbalbond loopt nochtans tot na het winter-WK van 2022, maar daar zou hij volgens The Sun redelijk gemakkelijk onderuit kunnen komen. De Spanjaard zou alvast hoog op de verlanglijst van Tottenham Hotspur staan.

De vraag is echter of Tottenham bereid is om tot na het EK te wachten met de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer, er ligt in Londen immers heel wat werk op de plank. Bovendien lijkt het voor Martinez zelf ook interessanter om pas te vertrekken na het WK 2022. Op die manier heeft hij nog enkele maanden de tijd om een club te vinden en zich tot in de puntjes voor te bereiden op het daaropvolgende seizoen. Een vertrek vóór het EK is in ieder geval uitgesloten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Martinez heeft tot dusver het onderste uit deze selectie gehaald ...

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

39
39
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

42
42
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

28
28
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

25
25
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

139
139
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

48
48
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

117
117
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

184
184
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

354
354
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

116
116
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

120
120
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

596
596
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

596
596
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

390
390
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

184
184
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

481
481
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

630
630
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

133
133
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

71
71
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws