Vrijdagavond zal George Leekens met zijn ploeg de volgende kwalificatiewedstrijd spelen tegen Azerbeidzjan. Leekens heeft al problemen met de selectie, spelers als Thomas Vermaelen, Daniel Van Buyten en Björn Vleminckx haakten af vanwege een blessure.
Ook Yassine El Ghanassy moest zich afwezig melden: "Ik had er eventueel ook nog wel Yassine El Ghanassy willen bijhalen, die eerst voor de beloften geselecteerd was, maar hij heeft intussen ook al geblesseerd afgehaakt', verduidelijkte de bondscoach.
Met de trainingen is
Mac the Knife alvast blij: "Ik heb hier op training een gemotiveerde groep gezien, die de wedstrijd voorbereidt zoals het hoort. De recuperatieperiode is nu voorbij, vanaf woensdag begint de echte voorbereiding op vrijdag."
"We staan voor een lastige verplaatsing, een lange vliegreis en een uurverschil van drie uur, maar zulke zaken horen erbij. Dit is geen vakantietrip. Het is nu aan mijn spelers om te zien hoe zij daar mee om kunnen gaan. Het wordt kijken naar de frisheid van deze groep", aldus Leekens.