Telenet grijpt in na relletje rond slotspeeldag

444 stemmen
Telenet grijpt in na relletje rond slotspeeldag

Aanstaande zondag volgt de ontknoping in de Jupiler Pro League. Met uitzondering van Antwerp-Genk en Chaleroi-Eupen (waar in principe niets meer op het spel staat), worden alle wedstrijden op hetzelfde moment uitgezonden. Zondag om 18 uur wordt dus op maar liefst zeven plaatsen tegelijk een partij op gang getrapt.


Een drukke dag voor de KBVB, die voor al deze matchen video-assistentie moet voorzien. Maar ook voor de televisie-rechtenhouder. Eleven, dat voor de uitzendingen beroep doet op de providers Telenet, Proximus en Orange, publiceerde dinsdag alvast een overzicht van de kanalen waar de voetballiefhebbers terecht kunnen om hun favoriete club te volgen. Het sportnetwerk heeft zelf immers onvoldoende zenders. Naast een 'Multilive' met alle wedstrijden, zullen enkel Anderlecht-STVV en Standard-Beerschot op de Eleven-zenders te zien zijn.

De overige wedstrijden vallen wel allemaal te zien op de App of website van Eleven. En op de sportkanalen van Proximus. Kijkrs met een Telenet- of Orange-abonnement zullen dan weer twee duels moeten missen. Zulte Waregem-AA Gent en KV Kortrijk-KV Mechelen wordt immers niet uitgezonden op hun kanalen. En dat zorgde toch voor heel wat kritiek onder de supporters van de vier genoemde clubs.

UPDATE 15/04
Telenet blijkt niet blind te zijn voor de storm aan kritiek die ontstond nadat bekend werd dat Zulte Waregem-AA Gent en KV Kortrijk-KV Mechelen niet zouden worden uitgezonden. En dus heeft de telecomoperator ingegrepen. Er worden immers enkele extra kanalen ingezet. Op die manier zijn alsnog alle wedstrijden te zien op Play Sports. "Geen enkele fan zou een wedstrijd van zijn favoriete team mogen missen", klinkt het.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Welke sportkanaal levert volgens u de beste omkadering?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

54
54
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

218
218
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

229
229
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

63
63
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

126
126
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

417
417
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

571
571
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

277
277
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws