Racing Genk heeft met een zeer jonge doelman een akkoord bereikt. De zeventienjarige Stijn Wertelaers tekende maandag een contract voor drie seizoenen bij de Limburgers.
Wertelaers begon zijn carrière bij Bocholt, een Limburgse derdeklasser. Al snel werd duidelijk dat de jonge keeper veel hoger aan kon. Hij vertrok naar het Nederlandse MVV. De keeper speelde enkele jaren in Nederland, maar zelf wou hij dichter bij huis spelen. Genk kaapte hem weg in 2010. Ook speelde Wertelaers voor jeugdteams van België.
Wertelaers mag dinsdag al meteen mee in het vliegtuig richting Tallinn, de hoofdstad van Estland. Daar speelt de kampioen van vorig seizoen een toernooi. Wertelaers is mee als derde doelman. Voorlopig moet hij daar Thibaut Courtois en László Köteles voor zich dulden.