Zondag nam Racing Genk het op tegen Zulte Waregem. Mario Been, trainer van Genk, moest de wedstrijd vanuit de tribune volgen. Hij zat zijn schorsingsdag uit. Om dit probleem te verhelpen had Been een zendertje meegenomen in de tribune.
“Het is niet leuk om op de tribune te zitten, je hebt daar veel te weinig invloed op de wedstrijdâ€, aldus Been. De Rotterdammer had er niet beter op gevonden dan een zendertje mee te nemen in het stadion. Op die manier kon hij instructies geven aan de Genkse bank, waardoor hij toch invloed had op de wedstrijd.
Toch heeft het plannetje maar gewerkt voor 45 minuten. De scheidsrechters hebben het zendertje opgemerkt en de Nederlander vriendelijk verzocht om geen gebruik te maken van de moderne technologie, om zo contact te leggen met zijn aanhang.
Uiteindelijk eindigde de wedstrijd op 1-1 en liet Zulte Waregem de kans liggen om aan de leiding te komen. Ook Genk had bij winst een goede zaak kunnen doen.
LEES OOK:
De Condé over knaltransfer: “Zag ik totaal niet aankomen”