STVV speelt corona-zorgen van zich af

door
STVV speelt corona-zorgen van zich af

De huidige interland-break kwam voor een aantal ploegen in de Jupiler Pro League wel heel erg welgekomen. Zo hield het corona-virus weer lelijk huis bij verschillende clubs. Met name bij STVV was de situatie behoorlijk schrijnend, maar er is lucht aan het einde van de tunnel.


Vorig weekend zagen de Kanaries zich nog genoodzaakt om hun wedstrijd tegen Waasland-Beveren uit te stellen. Binnen de club waren meer dan 13 positieve gevallen vastgesteld, waaronder verschillende spelers en een groot deel van de sportieve omkadering. Maar deze week meldden de Truienaars dat er er geen nieuwe gevallen werden vastgesteld en dat de eerste besmette spelers al op de terugweg waren.

Door de corona-uitbraak was de club ook niet in staat om dit weekend oefenwedstrijden af te werken. Maar daarvoor werd een gepast alternatief gevonden. Zo maakte STVV bekend dat een onderlinge oefenpot gespeeld werd tussen de niet-besmette spelers en enkele beloften. De 'gele ploeg' haalde het met 3-1 van de 'zwarte ploeg'. Brüls, Filippov, Suzuki en Lavalée pikten een doelpuntje mee.

LEES OOK: Vandenbempt ziet nu al grote JPL-revelatie: “Sinds jaren 60”

🔥 Wat iedereen nu leest

Ruben Van Gucht onthult alles:
Ruben Van Gucht onthult alles: "Gebeurde veel vaker"
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'
Celine Van Ouytsel na relatiebom: 'Wat met Ward Lemmelijn?'

Is het seizoen van STVV tot dusver een succes?

Meest recent

Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

9
9
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

40
40
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

22
22
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

282
282
Ruben Van Gucht onthult alles: "Gebeurde veel vaker"

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

26
26
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

272
272
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

85
85
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

959
959
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

646
646
'Kassa rinkelt: Sporting Charleroi ruikt monsterdeal'

Sporting Charleroi kent een zeer drukke zomermercato. Trainer Rik De Mil kreeg er wat versterking ...

54
54
Glasgow in shock: zo reageert buitenlandse pers over Club

Club Brugge waande zich dinsdag in een speeltuin in Ibrox Stadium, waar het met een 1-3 zege tegen ...

848
848
'Jackpot voor Genk: exit Tolu in stroomversnelling'

KRC Genk hoopt donderdag tegen Lech Poznan een eerste stap te zetten richting de competitiefase van ...

808
808
Waarom heel Europa wakker moet liggen van Club Brugge

Club Brugge is niet langer een outsider is die hoopt op een stunt in de Champions League, maar een ...

975
975
Hayen kritisch na galamatch Club: "Denk aan Salzburg..."

Met een 1-3 zege in Glasgow zette Club Brugge dinsdag een grote stap richting de lucratieve League ...

170
170
Voormalige Anderlecht-spits verrast met comebackdroom

Een voormalig publiekslieveling van Anderlecht denkt luidop aan een terugkeer. Niet op het veld, ...

364
364
'Stevige klap voor Lammens én Antwerp'

Senne Lammens leek op weg naar Manchester United, maar zit vast door de situatie rond Onana. Zolang ...

452
452
Club lacht zich een breuk: "Verdedigen op amateurniveau"

Club Brugge heeft in Ibrox een enorme stap gezet richting de groepsfase van de Champions League. ...

380
380
Club nu al zeker van CL? "Dan kan het niet mislopen"

Club Brugge lijkt al met anderhalf been in de league phase van de Champions League te staan. Het ...

319
319
''OHL wil opnieuw bij Union gaan shoppen'

Union is alweer uitstekend aan het seizoen begonnen en prijkt na vier speeldagen netjes aan de ...

147
147
Club Brugge kan CL ruiken na blitzkrieg in Glasgow

Club Brugge heeft dinsdagavond een enorme stap gezet richting de league phase van de Champions ...

340
340
'Exodus bij Standard: dubbele exit in de maak'

Met een zeven op twaalf is Standard meer dan degelijk aan het seizoen begonnen. De Rouches waren in ...

200
200
Opnieuw zeer mooie bekroning voor Matz Sels

Op zijn 33ste scheert Matz Sels hoge toppen als nooit tevoren in zijn carrière. De doelman is ...

97
97
Gaëtan Coucke heeft fraaie transfer helemaal beet

De transfermarkt draait nog op volle toeren en alsmaar meer Belgen vinden onderdak. Dinsdagavond ...

107
107
Club doet monden openvallen met waanzinnige prestatie

Club Brugge moet in de komende week de kwalificatie voor de league phase van de Champions League ...

492
492
'Trossard hakt transferknoop definitief door'

Arsenal begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen met een zege op Old Trafford. Daarbij kwam ...

175
175

Meer sportnieuws