Juventus schenkt klare wijn over ontslag Pirlo

210 stemmen
Juventus schenkt klare wijn over ontslag Pirlo

Het gaat dit seizoen niet goed met Juventus en dat is een understatement. Het lijkt er dan ook steeds meer op dat coach Andrea Pirlo de rekening zal moeten betalen. Na La Stampa op maandag, meldt nu ook de Italiaanse krant La Republicca dat een ontslag in de lucht hangt.

De Oude Dame wilde dit seizoen de Champions League winnen, maar werd in de vorige ronde pijnlijk uitgeschakeld door FC Porto. Afgelopen weekend werd er ook nog eens verloren van laagvlieger Benevento en de achterstand op Serie A-koploper Internazionale bedraagt nu tien punten. Er moet dus een wonder gebeuren willen Cristiano Ronaldo en co het kampioenschap nog pakken. Zelfs een CL-ticket voor volgend seizoen halen, wordt al een hele klus.

Volgens La Repubblica denkt de clubleiding in Turijn er nu serieus over na om Pirlo weldra zijn C4 te geven. Blijven de resultaten slecht, dan mag assistent-trainer Igor Tudor het seizoen hoogstwaarschijnlijk afmaken. Juventus heeft ook al een paar eventuele opvolgers geïdentificeerd: Gian Piero Gasperini (Atalanta Bergamo), Luciano Spalleti (zonder club) en Simone Inzaghi (Lazio). Er zouden geen middelen om een internationale topcoach als Jürgen Klopp (Liverpool) of Pep Guardiola (Manchester City) aan te trekken.

UPDATE 24/03
De geruchten over een mogelijk ontslag van Pirlo lijken echter alweer de koelkast in mogen. Pavel Nedved, vice-voorzitter van Juventus, spreekt bij DAZN immers duidelijke taal over de toekomst van de trainer. "Andrea Pirlo zal ook volgend seizoen onze trainer zijn", stelde de Tsjechische ex-vedette onomwonden.


LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Goede beslissing van Juve?

Meest recent

Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

33
33
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

14
14
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

62
62
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

21
21
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

26
26
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

38
38
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

179
179
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

460
460
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

116
116
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

410
410
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

300
300
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

208
208
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

158
158
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

106
106
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

256
256
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

419
419
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

678
678
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

510
510
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

431
431
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

106
106
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

942
942
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

87
87
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

355
355
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73

Meer sportnieuws