TRANSFERUURTJE: 'Lazio wil deal met Club, Ronaldo schiet in actie'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lazio wil deal met Club, Ronaldo schiet in actie'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge kan in de zomer definitief afraken van een overbodige pion. Karlo Letica werd dit seizoen verhuurd aan Sampdoria, maar de Kroaat speelt er niet en dus is het maar de vraag of de Italianen zijn aankoopoptie wel zullen lichten. Hij hoeft echter niet te wanhopen, want Lazio zou intussen al interesse tonen. De Romeinen zoeken een nieuwe keeper, maar ook Marco Silvestri (Hellas Verona) en Alessio Cragno (Cagliari) zijn in beeld.



Anderlecht haalde in januari met Warner Hahn een extra doelman om de langdurige blessure van Van Crombrugge op te vangen, maar volgde daarvoor ook andere pistes dan de Nederlander. Zo onthult Sebastien Bruzzese dat hij ook een voorstel kreeg van Paars-Wit, maar de keeper kon zich daar niet in vinden. Hij tekende uiteindelijk bij Cercle Brugge.

Nieuwkomers moeten we voorlopig niet verwachten bij Paars-Wit, tot er een akkoord is over een kapitaalsverhoging. Maar de club blijft wel enkele doelwitten in de gaten houden. Zo volgt Anderlecht de verrichtingen van Anastasios Douvikas, een 21-jarige spits van Volos. De Griekse jeugdinternational is in beeld voor als Lukas Nmecha zou vertrekken.

BUITENLAND



Bij Juventus ontkennen ze dat er sprake is van een vertrek van Cristiano Ronaldo, maar in veel media klinken andere geluiden. Zo zou de Portugees zelf niet tevreden zijn met de prestaties van de Italianen en zou hij daarom zelf al aan zijn management gevraagd hebben om uit te kijken naar een absolute Europese topclub.

FC Barcelona zou dan weer zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen al beet hebben. De Catalanen zouden een princiepsakkoord bereikt hebben met Sergio Agüero. De Argentijnse spits is einde contract bij Manchester City en kan dus na het seizoen gratis de overstap maken. Met de komst van Agüero hoopt Barça ook een extra argument te hebben om Lionel Messi te overtuigen om bij te tekenen.



Voor Antoine Griezmann zou er dan weer geen toekomst meer weggelegd zijn in Camp Nou. Barça zou af willen van de Franse aanvaller en bereid zijn om hem voor slechts 60 miljoen euro te laten vertrekken. Verschillende clubs liggen alvast op de loer, zoals Manchester United, Internazionale, AC Milan en Inter Miami.

Als Griezmann naar Man Utd gaat, zal dat mogelijk zijn om een andere grote naam te vervangen. De Engelse grootmacht wil namelijk schoon schip houden en zou aan drie grote namen meegedeeld hebben dat ze in de zomer een andere club mogen zoeken. Het zou gaan om David De Gea, Anthony Martial en Edinson Cavani.

LEES OOK: Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Kan Ronaldo beter vertrekken bij Juventus?

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

48
48
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

189
189
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

34
34
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

110
110
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

387
387
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

231
231
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

148
148
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

46
46
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

223
223
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

79
79
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

472
472
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

177
177
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

175
175
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

38
38
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

402
402
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

393
393
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

301
301
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

139
139
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

227
227
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

587
587
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

152
152
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

122
122
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

273
273

Meer sportnieuws