Pro League wil nog dit seizoen weer fans in het stadion

door
Pro League wil nog dit seizoen weer fans in het stadion

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat het coronavirus heel België platgelegd heeft en sindsdien hebben we amper nog fans in de voetbalstadions gezien. Dat heeft een zware impact gehad op de clubs, die de verliezen opstapelen, en uiteraard ook op de beleving. Maar mogelijk komt er eindelijk licht aan het einde van de tunnel.


Stilaan komen de eerste versoepelingen van de coronamaatregelen in het zicht en dus wil de Pro League dat er ook zo snel mogelijk weer fans toegelaten worden in de stadions. "De Pro League zet nu alles op alles om het seizoen toch nog te kunnen afsluiten met een beperkt publiek in de stadions", bevestigt woordvoerder Stijn Van Bever in Het Laatste Nieuws. "Dat zou dit seizoen en zeker voor volgend seizoen weer perspectief bieden. We rekenen erop dat de overheid daar constructief aan meewerkt, omdat het de snelste weg naar herstel is."

In maart 2020 werd de competitie naar aanleiding van het coronavirus stilgelegd en uiteindelijk zou het seizoen niet meer hervat worden. In juli begon het nieuwe seizoen zonder publiek, maar in september werden de fans in beperkte mate toch weer toegelaten. Een maand later werden ze echter alweer verbannen omwille van het stijgende aantal besmettingen.

LEES OOK: KBVB wéér in vieze papieren na nieuwe onthullingen

Trending:

Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

Moeten er snel weer fans toegelaten worden?

Meest recent

'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

2
2
'Kater voor Club Brugge: boekhouding krijgt klappen'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

114
114
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

152
152
Van PSV-parel tot rechtbank: Ihattaren's nieuwste drama

Mohamed Ihatarren stond jarenlang geboekstaafd als één van de meest talentvolle ...

12
12
'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

439
439
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

562
562
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

48
48
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

541
541
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

888
888
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

205
205
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

556
556
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

564
564
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

265
265
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

501
501
Van kampioen tot tragedie: Kompany en Ronaldo in shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

121
121
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

231
231
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

186
186
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

84
84
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

29
29
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

25
25
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

271
271
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

696
696
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

326
326
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

374
374

Meer sportnieuws