Titel lijkt stilaan gaan vliegen voor Juventus na nieuw puntenverlies

door
Titel lijkt stilaan gaan vliegen voor Juventus na nieuw puntenverlies

Negen keer na elkaar werd Juventus kampioen in de Serie A, maar een tiende titel op rij lijkt er alsmaar minder in te zitten. De Oude Dame leed zaterdag alweer onnodige puntenverlies, deze keer op het veld van Hellas Verona. Lange tijd zag het ernaar uit dat Cristiano Ronaldo daar Juventus een zege zou bezorgen, maar in het slotkwartier gaf Juve zijn voorsprong nog weg.


Vier minuten na rust brak de Portugese ster de ban met zijn negentiende goal van het seizoen, waarmee hij zijn voorsprong op Romelu Lukaku in de topschutterslijst weer uitbreidt. Maar dertien minuten voor tijd viel plots de gelijkmaker uit de lucht. Barak klom hoog op een voorzet van Lazovic en kopte knap de 1-1 binnen. Daar zou het ook bij blijven. Daouda Peeters bleef bij Juventus de hele match op de bank.

Een tiende titel op rij lijkt stilaan een utopie voor Juventus, want straks kunnen Internazionale en AC Milan weer verder uitlopen. De achterstand op leider Inter bedraagt momenteel zeven punten, terwijl Milan vier punten meer heeft dan de regerende kampioen. Beide Milanese teams komen zondag in actie, tegen respectievelijk Genoa en AS Roma.

Scoreverloop:
0-1 (49') Cristiano Ronaldo
1-1 (77') Barak

LEES OOK: 'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

Zal Juventus zijn titel toch nog verlengen?

Meest recent

Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

0
0
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

24
24
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

19
19
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

289
289
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

194
194
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

190
190
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

250
250
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

157
157
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

160
160
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

240
240
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

688
688
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

243
243
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

185
185
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

102
102
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

171
171
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

287
287
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

39
39
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1017
1017
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

328
328
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

347
347
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

497
497
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

210
210
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26

Meer sportnieuws