Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

door
Triomfator Lukaku had pittige boodschap voor Zlatan

Romelu Lukaku is goed op weg om zijn eerste grote titel in het buitenland te gaan winnen. Zondagmiddag leidde hij Internazionale naar een 0-3-overwinning in de stadsderby tegen AC Milan. Hierdoor lopen de Nerazzurri alweer vier punten uit bovenaan het klassement van de Serie A.


En het aandeel van de Rode Duivel in deze gouden zege was aanzienlijk. Lukaku zette de openingstreffer op met een schitterende assist en legde zelf de 0-3-eindstand vast na een schitterende rush. Het was alweer de vijfde keer op rij dat hij kon scoren in de Milanese derby, iets wat geen enkele speler hem ooit voor deed. Bovendien staat de Rode Duivel nu alleen aan de leiding op de Italiaanse topschutterslijst met 17 treffers achter zijn naam.

Uiteraard was het ook uitkijken naar het duel tussen Lukaku en Zlatan Ibrahimovic, nadat de twee topspitsen in het bekerduel tussen beide ploegen een zware woordenwisseling hadden. Veel kwamen ze mekaar niet tegen, maar bij het vieren van zijn treffer leek de Belg zich toch even tot de Zweed te richten. Ibrahimovic kon vervolgens niet anders dan het hoofd te buigen en even te applaudisseren.

UPDATE 22/02
Inmiddels zijn de woorden van Lukaku aan het adres van zijn rivaal ook bekend. "I'm the best. Io. Io. Te l'ho detto. Te l'ho detto, cazzo", klonk het. Of vrij vertaald: "Ik ben de beste. Ik. Ik. Ik heb het je gezegd. Ik heb het je gezegd, verdomme!" Het woord 'cazzo' mag overigens ook als een scheldwoord worden geïnterpreteerd. In tegenstelling tot na hun clash in het bekerduel, werd er vervolgens wel niet meer gebikkeld op de sociale media. Lukaku deelde enkel wat foto's van een vierend Inter zonder een bijschrift, aan de kant van Zlatan bleef het helemaal windstil.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Inter wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

30
30
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

66
66
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

90
90
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

196
196
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

309
309
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

162
162
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

483
483
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

168
168
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

27
27
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

451
451
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

285
285
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1209
1209
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

406
406
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

378
378
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

362
362
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

283
283
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

487
487
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

346
346
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

391
391
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3069
3069
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

763
763
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

468
468
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws