Romelu Lukaku blijft ook komend seizoen bij RSC
Anderlecht, zo meldt zijn manager Christophe Henrotay. Er hingen lange tijden geruchten in de lucht dat Chelsea de sterke spits wilde overnemen van de Belgische club. Henrotay zei: "Zoals de kaarten nu liggen, zal Lukaku op 24 juni bij Anderlecht beginnen met trainen."
Er lijkt ook interesse te bestaan voor Kevin de Bruyne. Tegenover het
Belang van Limburg meldde de manager van Lukaku het volgende: "Van een topoverleg tussen Anderlecht en Chelsea is er nog geen sprake geweest. Ik ga wel binnenkort eten met Van Holsbeeck, maar daar moet je niks achter zoeken. Kevin De Bruyne? Nog zo'n flauwekul. De Bruyne in een deal met Lukaku betrekken is nooit het doel geweest."
Henrotay ziet de boomlange aanvaller niet snel vertrekken bij
Paars-Wit. "Anderlecht wil veel geld voor Lukaku. Hij kost meer dan twee miljoen, hé. Dan duurt het wat langer. Chelsea? Die hebben eerst een coach nodig. Je hebt eerst een motor nodig voordat je er olie in kunt gieten. En met andere clubs waren er alleen verkennende gesprekken", vervolgde hij. "Anderlecht wil Romelu niet kwijt. Als Anderlecht hem levenslang kan houden, dan gaan ze niet lang twijfelen. Maar het wil wel vermijden dat ze in augustus nog een dure vervanger moeten aantrekken."