'Anderlecht onderhandelt over eerste zomeraanwinst'

door
'Anderlecht onderhandelt over eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht heeft nog maar net een drukke wintermercato achter de rug, maar het sportieve departement is nu al bezig met de komende transferzomer. Naar volgend seizoen toe mogen immers opnieuw heel wat aanpassingen aan de selectie verwacht worden. De gesprekken over de eerstvolgende aanwinst zouden volgens La Dernière Heure alvast lopen.


Door het gebrek aan financiële middelen moesten sportief directeur Peter Verbeke en zijn team creatief te werk gaan in de afgelopen mercato's. Zo werden noodgedwongen verschillende spelers op huurbasis aangetrokken. Bij een aantal van hun lijkt het de bedoeling om ze definitief over te nemen. Bij anderen is er dan weer geen aankoopoptie beschikbaar, ligt de optie te hoog of is een verdere samenwerking gewoonweg niet aan de orde. Hierdoor zal er op bepaalde posities sowieso vers bloed moeten aangetrokken worden. Voorin bijvoorbeeld, zou onder meer een extra spits welgekomen zijn.

En wat dat betreft zou Paars-Wit nu opnieuw werk maken van Mykola Kukharevych, aldus LDH. De beloftevolle Oekraïner was afgelopen winter al nadrukkelijk in beeld en poseerde zelfs in een shirt van RSCA. Een akkoord met zijn club Rukh Lviv over een transfer na het seizoen, leek ook in de maak. Maar uiteindelijk werd de deal toch niet beklonken. Nu zou het dossier dus weer uit de koelkast zijn gehaald. De Brusselaars hopen in de komende weken tot een sluitend akkoord te komen met alle partijen, zodat de 19-jarige aanvaller vanaf komende zomer kan aansluiten op Neerpede.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

Anderlecht moet gaan voor een meer ervaren spits ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

34
34
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

11
11
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

85
85
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

30
30
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

87
87
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

283
283
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

147
147
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

108
108
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

213
213
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

331
331
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

111
111
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

320
320
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

131
131
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

86
86
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

399
399
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

427
427
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

211
211
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

516
516
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1022
1022
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

830
830
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

255
255
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

294
294
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

177
177
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

939
939
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

493
493

Meer sportnieuws