TRANSFERUURTJE: 'Club zet zinnen op winger, City wil Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club zet zinnen op winger, City wil Lukaku'

De wintermercato heeft zijn poorten inmiddels officieel geopend. En ondanks de gevolgen van de coronacrisis worden toch weer een pak transacties verwacht in binnen- en buitenland, bovendien kunnen spelers met een aflopend contract nu al onderhandelen over een zomertransfer. VoetbalNieuws zet al deze geruchten en belangrijkste afgeronde deals dagelijks voor u op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge zou nog een stevige transfer willen realiseren deze maand. Het zou namelijk een hoog bod uitgebracht hebben op Tokmac Nguen, een Noorse flankaanvaller van Ferencvaros. De Hongaren zouden al een eerste bod van Club geweigerd hebben. Wellicht reageert Club zo op het vertrek van Siebe Schrijvers en een mogelijke transfer van Emmanuel Dennis.



De voorbije dagen gingen er geruchten dat Simon Mignolet belangstelling genoot van Europese topclubs. De doelman geeft echter aan dat een vertrek voor hem niet aan de orde is. Hij ligt nog onder contract tot 2025 bij Club en verklaart dat hij mogelijk zelfs nog langer zal blijven. Simon Deli lijkt wel nog te vertrekken nadat hij zondag op de tribune zat.

Beerschot moet op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Hernan Losada naar DC United. De Argentijn zou ook nog T2 Will Still en Head of Performance Pieter Jacobs willen meenemen. Die eerste zou tegelijk ook wel de topkandidaat zijn om Losada op te volgen als hoofdcoach bij Beerschot.



Bij Antwerp staat een nieuwe doelman bovenaan het verlanglijstje en de Great Old zou weldra een Belgische aanwinst voorstellen. De voorbije dagen werden al Mile Svilar, Ruud Boffin en Ortwin De Wolf genoemd, het zou dus snel duidelijk moeten worden wie van de drie het zal worden.

STVV realiseerde deze maand al enkele opvallende transfers en zou nog een Belg aan zijn kern toevoegen. Het zou op het punt staan om Dimitri Lavalée binnen te halen. De ex-verdediger van Standard komt bij Mainz niet aan spelen toe en zou voor de rest van het seizoen gehuurd worden. 



BUITENLAND

Manchester City zou ambitieuze transferplannen voor komende zomer hebben. Pep Guardiola zou een budget van 225 miljoen euro krijgen om drie transfers te doen. Allereerst zou hij een topspits willen, waarvoor niemand minder dan Romelu Lukaku bovenaan zijn lijstje zou staan. Alternatieven zijn Erling Haaland (Dortmund) en Darwin Nuñez (Benfica). Ook een opvolger voor Fernandinho en een linksachter staan nog op het verlanglijstje.

PSG zal in de zomer ongetwijfeld weer de transfermarkt opgaan en Mauricio Pochettino zou alvast zijn eerste aanwinst bepaald hebben. Hij zou Paulo Dybala naar Parijs willen halen en daarvoor 70 miljoen euro veil hebben. De Argentijn heeft nog een contract tot 2022 bij Juventus, maar de onderhandelingen over een vertrek lopen stroef.



Mario Mandzukic zou terugkeren in de Serie A. De ex-spits van Juventus was een vrije speler, maar zou nu aan de slag gaan bij AC Milan. De 34-jarige Kroaat zou een contract tot het einde van het seizoen tekenen bij de leider, nadat hij zijn medische testen afgelegd heeft.

LEES OOK: Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Zou Mignolet nog van waarde kunnen zijn voor een Europese topclub?

Meest recent

Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

1
1
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

149
149
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

71
71
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

59
59
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

291
291
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

325
325
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

93
93
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

195
195
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

589
589
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

294
294
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

201
201
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

29
29
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

240
240
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

82
82
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

521
521
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

417
417
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

155
155
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

613
613

Meer sportnieuws