Franck Vercauteren, trainer van Racing Genk, was na afloop van de wedstrijd tegen AA Gent zeer opgelucht. Deze wedstrijd werd met 2-3 gewonnen door de ploeg van Vercauteren.
Hij zei over de wedstrijd tegen Gent: "Het was moeilijk, in een wedstrijd van ons met 'ups and downs'. Onze kwaliteit in balbezit was aanvankelijk niet goed. We wilden ook te beschermend spelen, dachten te veel aan het resultaat. In het derde kwartier ging het beter, en na de rust al helemaal. Tot een domme fout hen weer in de match bracht. Gelukkig toonden we daarna nog heel veel mentale weerbaarheid."
De finale van de play-offs in België wordt komende dinsdag gespeeld tegen Standard Luik. De oefenmeester van Gent zei over de wedstrijd, die het kampioenschap gaat beslissen, het volgende: "De twee beste ploegen spelen op dinsdag tegen elkaar. Dat wordt een fantastische finale. Wie er ook kampioen zal worden, het zal verdiend zijn. Het waren in ieder geval mooie play-offs."