KV Mechelen zoekt een spits en de kans is groot dat die er nog gaat komen. Trainer Wouter Vrancken heeft er alvast goede hoop op. Hij verwacht snel een nieuwe aanvaller.
"Het is zaak van de nieuwe spits zo snel mogelijk binnen te halen. Ik neem aan dat het snel in orde komt", zei hij aan Het Laatste Nieuws. De kans is groot dat de Maneblussers João Klauss tot het einde van het seizoen gaan huren van Hoffenheim. Lukas Hinterseer van Hamburg blijkt wat aan de dure kant te zijn, net als Felipe Avenatti van Standard.
Dit seizoen heeft KV Mechelen moeite met het scoren van doelpunten. Igor De Camargo is de beste aanvaller met 3 goals in 13 wedstrijden. William Togui – in de zomer nog op de radar van Royal Antwerp FC – scoorde dit seizoen nog maar één keer en Gustav Engvall trof nog niet raak. Een doeltreffende aanvaller is dus een noodzaak voor KV Mechelen en die lijkt er dus zeer snel te komen.
LEES OOK:
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast