VD Brom na strafschop-discussie: "Hij staat bovenaan de lijst"

door
VD Brom na strafschop-discussie:

KRC Genk heeft in zijn eerste wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar meteen de puntjes op de i gezet. De Limburgers haalden het tijdens de inhaalwedstrijd in Eupen met duidelijke 1-4-cijfers. Al werd die zege wel wat overschaduwd door een verhitte discussie tussen Paul Onuachu en Theo Bongonda.


De boomlange spits kon begin tweede helft zijn hattrick compleet maken vanaf de stip. Enkele minuten eerder had hij al een eerste strafschop succesvol omgezet. Maar Bongonda had blijkbaar andere gedachten en eiste de bal op, wat leidde tot een pittige discussie. Uiteindelijk moesten Bryan Heynen en Eboué Kouassi het brandje blussen. Onuachu bleef ijzig kalm en zette de penalty netjes om, toch zinderde het incident nog na bij hem. Toen hij in de slot van de partij naar de kant werd gehaald ging de Nigeriaan nog eens stevig in discussie met trainer John van den Brom.

Uiteindelijk trok de spits met het nodige misbaar richting de kleedkamer en besloot hij het einde van de partij niet meer te volgen. Van den Brom zal zijn handen dus meer dan vol hebben om de brokken te lijmen. "Die ruzie om die penalty tussen Onuachu en Bongonda? Dat zie je natuurlijk liever niet, maar ik zal dit met hen bespreken. Paul staat in ieder geval op 1 op het lijstje", reageerde de Nederlander achteraf bij Sporza.

Het lijkt er dus op dat Bongonda in de fout ging. Toch wou Van den Brom niet te veel woorden vuil maken aan het voorval. "Maar een domper is dat absoluut niet. Er gebeurt altijd wel iets. Je moet er als grote kerels over praten en dan zand erover. Het team is altijd belangrijker dan het individu."

LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De club moet Bongonda een sanctie geven ...

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

21
21
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

22
22
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

182
182
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

24
24
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

35
35
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

38
38
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

273
273
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

45
45
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

81
81
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

209
209
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

141
141
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

266
266
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

303
303
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

231
231
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

111
111
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

157
157
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

139
139
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

121
121
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

177
177
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

202
202
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

281
281

Meer sportnieuws