VD Brom na strafschop-discussie: "Hij staat bovenaan de lijst"

door
VD Brom na strafschop-discussie:

KRC Genk heeft in zijn eerste wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar meteen de puntjes op de i gezet. De Limburgers haalden het tijdens de inhaalwedstrijd in Eupen met duidelijke 1-4-cijfers. Al werd die zege wel wat overschaduwd door een verhitte discussie tussen Paul Onuachu en Theo Bongonda.


De boomlange spits kon begin tweede helft zijn hattrick compleet maken vanaf de stip. Enkele minuten eerder had hij al een eerste strafschop succesvol omgezet. Maar Bongonda had blijkbaar andere gedachten en eiste de bal op, wat leidde tot een pittige discussie. Uiteindelijk moesten Bryan Heynen en Eboué Kouassi het brandje blussen. Onuachu bleef ijzig kalm en zette de penalty netjes om, toch zinderde het incident nog na bij hem. Toen hij in de slot van de partij naar de kant werd gehaald ging de Nigeriaan nog eens stevig in discussie met trainer John van den Brom.

Uiteindelijk trok de spits met het nodige misbaar richting de kleedkamer en besloot hij het einde van de partij niet meer te volgen. Van den Brom zal zijn handen dus meer dan vol hebben om de brokken te lijmen. "Die ruzie om die penalty tussen Onuachu en Bongonda? Dat zie je natuurlijk liever niet, maar ik zal dit met hen bespreken. Paul staat in ieder geval op 1 op het lijstje", reageerde de Nederlander achteraf bij Sporza.

Het lijkt er dus op dat Bongonda in de fout ging. Toch wou Van den Brom niet te veel woorden vuil maken aan het voorval. "Maar een domper is dat absoluut niet. Er gebeurt altijd wel iets. Je moet er als grote kerels over praten en dan zand erover. Het team is altijd belangrijker dan het individu."

LEES OOK: 'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De club moet Bongonda een sanctie geven ...

Meest recent

Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

38
38
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

11
11
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

21
21
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

93
93
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

50
50
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

31
31
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

145
145
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

246
246
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

61
61
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

187
187
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

202
202
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

238
238
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

243
243
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

42
42
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

317
317
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

202
202
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

28
28
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

553
553
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

416
416
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

325
325
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

659
659
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

670
670
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

96
96

Meer sportnieuws