Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

door
Lamkel Zé op oorlogspad: details over nieuwe escapades bekend

Didier Lamkel Zé slaagde er de voorbije maanden in om grotendeels uit de schijnwerpers te blijven, maar daar kwam maandag verandering in. Het enfant terrible daagde Antwerp FC uit door zich onder meer in een shirt van rivaal Anderlecht op de club te presenteren. De Kameroener hoopt met zijn wangedrag alsnog een transfer af te dwingen.


De krant Het Laatste Nieuws kwam alvast met meer details over het wangedrag van 'LZ7'. 's Ochtends wou hij de Bosuil binnen gaan, maar werd hij tegengehouden door de security. En al snel ontspoorde de situatie. Na het nodige duw- en trekwerk werd zelfs de teammanager erbij gehaald om de situatie te kalmeren. Het stadion binnen gaan lukte hem uiteindelijk niet. Vervolgens daagde hij op Instagram wel nog wat meer uit door te stellen dat hij 'morgen met een shirt van Beerschot zou arriveren'. Met die laatste uitspraak leek hij ook de supporters te schofferen, hij begeeft zich wat dat betreft ook steeds verder op glad ijs.

 In de namiddag trainde de Kameroener in ieder geval weer mee met de beloften. Maar op Snapchat toonde hij daarna hoe hij zijn initialen op de muren van de kleedkamer had geschreven. Een nieuwe provocatie dus en daar heeft Lamkel Zé volgens HLN één reden voor: het afdwingen van een transfer naar Panathinaikos. De speler zelf zou al een akkoord hebben met de club van zijn ex-coach Laszlo Bölöni, maar Antwerp wil boter bij de vis.

Opvallend: om een transfer rond te krijgen, ging hij onlangs in zee met een nieuw makelaarsbureau. Maar daar hoorde men al een tijdje niets meer van Lamkel Zé. Indien hij toch ergens tekent, zal het management echter ingrijpen en hem aan de voorwaarden van zijn verbintenis houden. De aanvaller kan dus in nog meer problemen geraken indien hij zijn transfer in zijn eentje doorzet. Afwachten nu hoe de soap verder escaleert én wat de nieuwe Antwerp-coach Frank Vercauteren van plan is met het woelwater.

LEES OOK: 'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Antwerp moet Lamkel Zé een sanctie geven ...

Meest recent

KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

2
2
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

11
11
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

77
77
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

21
21
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

191
191
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

27
27
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

239
239
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

167
167
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

239
239
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

172
172
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

209
209
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

818
818
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

161
161
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

696
696
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

482
482
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

481
481
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

254
254
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

332
332
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

679
679
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

778
778
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

557
557
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

282
282
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

573
573
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

563
563

Meer sportnieuws