VoetbalNieuws voorspelt: de grootste transfers van 2021

1878 stemmen
VoetbalNieuws voorspelt: de grootste transfers van 2021

Het vervloekte 2020 is bijna afgelopen en dus is het tijd om vooruit te blikken op het jaar dat komen gaat. Of het coronavirus over precies 365 verleden tijd is, durven we niet te zeggen. Wel worden in 2021 weer een pak grote transfers verwacht, VoetbalNieuws waagde zich alvast aan een voorspelling.


Met tal van contracten die aflopen, transferwensen van de grootste spelers in Europa en talenten die blijven verbazen belooft 2021 een groot jaar te worden voor transfers over heel Europa. Enkele van de grootste namen die op het veld te vinden zijn kunnen komende zomer van club wisselen. We schuiven alvast vijf mogelijke kandidaten naar voren.

1. Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)
We trappen af bij Kylian Mbappé. De jonge Fransman is zijn gewicht waard in goud voor Paris Saint-Germain, want in vrijwel iedere wedstrijd is deze vleugelaanvaller wel betrokken bij een goal. Of hij nou zelf de bal in het net krikt of met zijn ongelofelijke snelheid een assist geeft; Mbappé kan het allemaal.

Met een geschatte waarde van 180 miljoen euro zal de Franse kampioen er alles aan doen om het talent in Parijs te houden. Of dat gaat lukken is alleen nog wel de vraag. De vleugelaanvaller wordt al gelinkt aan verschillende clubs. Twee ploegen springen er met kop en schouders bovenuit: Real Madrid en Liverpool.

De Spaanse club lijkt de favoriet om Mbappé tot een transfer te verleiden. De Koninklijke zou bereid zijn om het Franse talent te kopen, iets wat nodig zal zijn gezien Mbappé’s contract pas in 2022 afloopt. Vraag blijft alleen wel of de coronaregels die in de Spaanse competitie nog steeds gelden wanneer de tijd rijp is. Die zorgen er immers voor dat strooien met grote bedragen niet zomaar kan.

Ook in Engeland is er hoop op het aantrekken van de Fransman. Mbappé zelf zou wel gecharmeerd zijn van het spel dat in Liverpool gespeeld wordt en zou open staan om naar Engeland te verkassen. Hoewel een wintertransfer er niet in zal zitten, wordt het komende zomer wel interessant om te zien of de goede relatie tussen Mbappé en Liverpools trainer Jurgen Klopp positieve vruchten afwerpt voor de Reds.

Mohammed Salah (Liverpool FC)
Over Liverpool gesproken; binnen de club is niet alles koek en ei. Steraanvaller Mohammed Salah wordt al een tijdje genoemd voor een mogelijke transfer. Wanneer deze zal komen, weet nog niemand, maar heel lang gaat het volgens analisten en insiders niet duren. Salah zou volgens sommigen binnen achttien maanden zijn biezen pakken.

De Egyptenaar zou namelijk nog wel in een andere competitie in actie willen komen. Volgens analist Gary Neville gaat de voorkeur van de 28-jarige uit naar Spanje. Specifiek zou de aanvaller een voortzetting van zijn carrière wel zien zitten bij Real Madrid of Barcelona.

Dat Salah niet zomaar uit Liverpool kan vertrekken zou tevens vaststaan, wat betekent dat de aanvaller verkocht moet worden. Dit zou binnen anderhalf jaar besloten moeten worden, gezien het contract van Salah dat nog tot medio 2023 loopt. Verwacht wordt dat de Egyptenaar voor die tijd wel vertrokken is, waarbij de zomer van 2021 maar zo eens het jaar zou kunnen zijn dat hij vertrekt.

Lionel Messi (FC Barcelona)
Mocht Salah komende zomer al vertrekken, zou Barcelona de rechtsbuiten wel in willen lijven. De club waar Ronald Koeman aan het roer staat, kan namelijk verwachten dat sterspeler Lionel Messi aan zijn laatste seizoen in Catalonië is begonnen. De Argentijn heeft al meerdere keren duidelijk gemaakt dat hij niet gelukkig is in Barcelona en open staat voor een transfer.

Gezien het contract van Messi komende zomer ook nog eens afloopt, is het vrij zeker dat de Argentijn volgend jaar voor een andere club in actie komt. De vraag is alleen welke. Manchester City lijkt de gedoodverfde favoriet om de wereldster over te nemen. Voormalig oefenmeester Pep Guardiola heeft de touwtjes in handen in Manchester en werd afgelopen zomer ook al aan Messi gelinkt. Het zou een grotere verrassing zijn als Messi niet vertrekt komende zomer.

David Alaba (FC Bayern München)
Van Spanje schakelen we over naar Duitsland. Ook de toekomst van David Alaba is namelijk onzeker. De 28-jarige verdediger ligt namelijk in de clinch met het bestuur van de Duitse kampioen als geruchten geloofd mogen worden. Voormalig Bayern München topman Uli Hoeness zou Alaba’s zaakwaarnemer, Pini Zahavi, namelijk hebben uitgemaakt voor geldwolf.

Dat zou de contractonderhandelingen met de club vast niet bevorderd hebben, allicht zal een nieuwe overeenkomst er niet meer inzitten. Gezien Alaba pas 28 jaar oud is, zijn er vast en zeker genoeg clubs die de wereldster over willen nemen. Recentelijk wordt de Oostenrijker gelinkt aan Manchester City, al zou zowat de hele Europese top achter zijn diensten azen.

Cristiano Ronaldo (Juventus)
Ook Cristiano Ronaldo mogen we niet vergeten wanneer we het hebben over de grootste potentiële transfers van 2021. De Portugees speelt nu alweer enkele jaren in de Serie A, maar zou volgens verschillende bronnen binnenkort alweer naar een andere club verkassen. De reden zou het torenhoge salaris zijn van de wereldster.

Deze zou onbetaalbaar zijn geworden voor Juventus, waardoor De Oude Dame zoekt naar mogelijke clubs die Ronaldo wel willen overnemen. Zowel Britse als Spaanse media linken de buitenspeler aan zijn oude vlam, Manchester United. Om de transfer rond te krijgen zou Manchester United-sponsor, Chevrolet, de beurs wel willen open trekken.

Als de geruchten juist zitten, is het alleen nog wel aan CR7 zelf om toe te stemmen. De aanvaller ging immers naar Juventus om met de club de Champions League te winnen. Tot nu toe is dat nog niet gelukt en het valt te betwisten of dit wel gaat lukken bij het kwakkelende Manchester United.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Wie is volgens u de grootste kanshebber op een transfer in 2021?

Meest recent

Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

34
34
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

20
20
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

179
179
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

14
14
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

71
71
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

52
52
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

650
650
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

503
503
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

178
178
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

30
30
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

328
328
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

321
321
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

383
383
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

318
318
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

371
371
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

48
48
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

175
175
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

525
525
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

240
240
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

112
112
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

339
339
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

113
113
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

444
444
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

142
142
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

86
86

Meer sportnieuws