VoetbalNieuws voorspelt: de grootste transfers van 2021

1878 stemmen
VoetbalNieuws voorspelt: de grootste transfers van 2021

Het vervloekte 2020 is bijna afgelopen en dus is het tijd om vooruit te blikken op het jaar dat komen gaat. Of het coronavirus over precies 365 verleden tijd is, durven we niet te zeggen. Wel worden in 2021 weer een pak grote transfers verwacht, VoetbalNieuws waagde zich alvast aan een voorspelling.


Met tal van contracten die aflopen, transferwensen van de grootste spelers in Europa en talenten die blijven verbazen belooft 2021 een groot jaar te worden voor transfers over heel Europa. Enkele van de grootste namen die op het veld te vinden zijn kunnen komende zomer van club wisselen. We schuiven alvast vijf mogelijke kandidaten naar voren.

1. Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)
We trappen af bij Kylian Mbappé. De jonge Fransman is zijn gewicht waard in goud voor Paris Saint-Germain, want in vrijwel iedere wedstrijd is deze vleugelaanvaller wel betrokken bij een goal. Of hij nou zelf de bal in het net krikt of met zijn ongelofelijke snelheid een assist geeft; Mbappé kan het allemaal.

Met een geschatte waarde van 180 miljoen euro zal de Franse kampioen er alles aan doen om het talent in Parijs te houden. Of dat gaat lukken is alleen nog wel de vraag. De vleugelaanvaller wordt al gelinkt aan verschillende clubs. Twee ploegen springen er met kop en schouders bovenuit: Real Madrid en Liverpool.

De Spaanse club lijkt de favoriet om Mbappé tot een transfer te verleiden. De Koninklijke zou bereid zijn om het Franse talent te kopen, iets wat nodig zal zijn gezien Mbappé’s contract pas in 2022 afloopt. Vraag blijft alleen wel of de coronaregels die in de Spaanse competitie nog steeds gelden wanneer de tijd rijp is. Die zorgen er immers voor dat strooien met grote bedragen niet zomaar kan.

Ook in Engeland is er hoop op het aantrekken van de Fransman. Mbappé zelf zou wel gecharmeerd zijn van het spel dat in Liverpool gespeeld wordt en zou open staan om naar Engeland te verkassen. Hoewel een wintertransfer er niet in zal zitten, wordt het komende zomer wel interessant om te zien of de goede relatie tussen Mbappé en Liverpools trainer Jurgen Klopp positieve vruchten afwerpt voor de Reds.

Mohammed Salah (Liverpool FC)
Over Liverpool gesproken; binnen de club is niet alles koek en ei. Steraanvaller Mohammed Salah wordt al een tijdje genoemd voor een mogelijke transfer. Wanneer deze zal komen, weet nog niemand, maar heel lang gaat het volgens analisten en insiders niet duren. Salah zou volgens sommigen binnen achttien maanden zijn biezen pakken.

De Egyptenaar zou namelijk nog wel in een andere competitie in actie willen komen. Volgens analist Gary Neville gaat de voorkeur van de 28-jarige uit naar Spanje. Specifiek zou de aanvaller een voortzetting van zijn carrière wel zien zitten bij Real Madrid of Barcelona.

Dat Salah niet zomaar uit Liverpool kan vertrekken zou tevens vaststaan, wat betekent dat de aanvaller verkocht moet worden. Dit zou binnen anderhalf jaar besloten moeten worden, gezien het contract van Salah dat nog tot medio 2023 loopt. Verwacht wordt dat de Egyptenaar voor die tijd wel vertrokken is, waarbij de zomer van 2021 maar zo eens het jaar zou kunnen zijn dat hij vertrekt.

Lionel Messi (FC Barcelona)
Mocht Salah komende zomer al vertrekken, zou Barcelona de rechtsbuiten wel in willen lijven. De club waar Ronald Koeman aan het roer staat, kan namelijk verwachten dat sterspeler Lionel Messi aan zijn laatste seizoen in Catalonië is begonnen. De Argentijn heeft al meerdere keren duidelijk gemaakt dat hij niet gelukkig is in Barcelona en open staat voor een transfer.

Gezien het contract van Messi komende zomer ook nog eens afloopt, is het vrij zeker dat de Argentijn volgend jaar voor een andere club in actie komt. De vraag is alleen welke. Manchester City lijkt de gedoodverfde favoriet om de wereldster over te nemen. Voormalig oefenmeester Pep Guardiola heeft de touwtjes in handen in Manchester en werd afgelopen zomer ook al aan Messi gelinkt. Het zou een grotere verrassing zijn als Messi niet vertrekt komende zomer.

David Alaba (FC Bayern München)
Van Spanje schakelen we over naar Duitsland. Ook de toekomst van David Alaba is namelijk onzeker. De 28-jarige verdediger ligt namelijk in de clinch met het bestuur van de Duitse kampioen als geruchten geloofd mogen worden. Voormalig Bayern München topman Uli Hoeness zou Alaba’s zaakwaarnemer, Pini Zahavi, namelijk hebben uitgemaakt voor geldwolf.

Dat zou de contractonderhandelingen met de club vast niet bevorderd hebben, allicht zal een nieuwe overeenkomst er niet meer inzitten. Gezien Alaba pas 28 jaar oud is, zijn er vast en zeker genoeg clubs die de wereldster over willen nemen. Recentelijk wordt de Oostenrijker gelinkt aan Manchester City, al zou zowat de hele Europese top achter zijn diensten azen.

Cristiano Ronaldo (Juventus)
Ook Cristiano Ronaldo mogen we niet vergeten wanneer we het hebben over de grootste potentiële transfers van 2021. De Portugees speelt nu alweer enkele jaren in de Serie A, maar zou volgens verschillende bronnen binnenkort alweer naar een andere club verkassen. De reden zou het torenhoge salaris zijn van de wereldster.

Deze zou onbetaalbaar zijn geworden voor Juventus, waardoor De Oude Dame zoekt naar mogelijke clubs die Ronaldo wel willen overnemen. Zowel Britse als Spaanse media linken de buitenspeler aan zijn oude vlam, Manchester United. Om de transfer rond te krijgen zou Manchester United-sponsor, Chevrolet, de beurs wel willen open trekken.

Als de geruchten juist zitten, is het alleen nog wel aan CR7 zelf om toe te stemmen. De aanvaller ging immers naar Juventus om met de club de Champions League te winnen. Tot nu toe is dat nog niet gelukt en het valt te betwisten of dit wel gaat lukken bij het kwakkelende Manchester United.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Wie is volgens u de grootste kanshebber op een transfer in 2021?

Meest recent

Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

370
370
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

45
45
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

133
133
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

179
179
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

234
234
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

291
291
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

86
86
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

77
77
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

560
560
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

316
316
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

141
141
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

138
138
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

132
132
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

13
13
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

107
107
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

313
313
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

134
134
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

450
450
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

111
111
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

42
42
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

148
148
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

585
585
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

225
225
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

76
76
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

379
379

Meer sportnieuws