'Lamkel Zé lijkt voor zijn beurt over transfer gesproken te hebben'

door
'Lamkel Zé lijkt voor zijn beurt over transfer gesproken te hebben'

Vorig seizoen was Didier Lamkel Zé nog één van de meest besproken spelers in de Jupiler Pro League, de voorbije maanden werd echter met geen woord meer over hem gerept. De Kameroense aanvaller zit dan ook te verkommeren in de B-kern van Antwerp FC. Een oude bekende zou hem echter een uitweg willen aanbieden.

Goed nieuws voor Antwerp, want Lamkel Zé zou intussen zijn fiat hebben gegeven voor een overstap naar Panathinaikos. Dat hij de overstap best ziet zitten, valt duidelijk op te maken uit zijn activiteit op zijn geliefde app Instagram. Want nadat hij eerder het transfergerucht al deelde op het sociale medium, komt hij daar nu ook met beelden van de fanatieke aanhang van de Grieken.

Echter dreigt het hele verhaal toch op een anticlimax uit te draaien voor Antwerp en de Kameroener. Zo stelt een Griekse journalist tegenover Sport News Africa namelijk dat Panathinaikos toch zijn twijfels heeft over Lamkel Zé: “In het begin verliepen de onderhandelingen goed, Lamkel Zé gaf ook reeds zijn akkoord. Maar of het tot een transfer komt is niet zeker. Vanwege zijn karakter is het namelijk twijfelachtig of Panathinaikos hem daadwerkelijk aan boord zal halen”, klinkt het namelijk.

UPDATE 26/12

Zaterdag was Lamkel Zé weer behoorlijk actief op Instagram en deelde hij opnieuw gretig nieuws over zijn mogelijke overstap naar Panathinaikos. Zo bevestigde hij dat al zijn jawoord gegeven heeft aan de Grieken, waardoor er dus enkel op clubniveau nog een akkoord gevonden moet worden. Hij deelde ook een bericht van het Griekse medium SDNA, waarin de manager van Lamkel Zé bevestigt dat de speler al volledig akkoord is en dat de kans groot is dat de deal rond zal raken. Maandag zou daarvoor een beslissende vergadering gepland staan.

UPDATE 22u32
Het lijkt er echter op dat Lamkel Zé toch wat voor zijn beurt gesproken heeft. Hoewel het woelwater zelf al een persoonlijk akkoord heeft met Panathinaikos, is dat op clubniveau nog zeer veraf. Het Nieuwsblad weet dat Antwerp zelfs nog helemaal niets gehoord heeft van de Grieken. Ze zouden via tussenpersonen enkel hun interesse kenbaar gemaakt hebben, maar van onderhandelingen is nog lang geen sprake. Antwerp hoopt intussen nog op een lucratief bod uit het Midden-Oosten voor zijn enfant terrible.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Denk je dat Antwerp hem zal kunnen slijten?

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

8
8
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

111
111
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

64
64
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

176
176
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

155
155
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

112
112
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

188
188
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

163
163
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

702
702
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

198
198
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

149
149
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

809
809
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

423
423
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

154
154
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

916
916
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

372
372
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

230
230
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

210
210
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

204
204

Meer sportnieuws