Cercle Brugge was dit seizoen lange tijd een aangename verrassing in de Jupiler Pro League, maar de jongste weken zit de Vereniging toch in een stevige dip. Zaterdag ging het tegen Zulte Waregem immers al voor de zesde keer op rij onderuit. Van de linkerkolom zijn de Bruggelingen daardoor al afgezakt naar de veertiende plaats, waardoor ze stilaan in degradatiezorgen te lijken komen.
Maar ondanks die slechte reeks ziet Kylian Hazard de laatste matchen toch weer reden voor optimisme. "Ik had zelf een vrije rol vandaag, net als tegen Charleroi. Toen speelden we ook goed, tot aan de rode kaart. Dit spelsysteem kan dus wel een oplossing zijn om deze negatieve spiraal te doorbreken", vertelt hij immers aan Sporza. "We hebben vandaag goed gespeeld, op een moeilijk veld, en ook meerdere kansen afgedwongen. Dat mogen we niet vergeten."
Het was voor Cercle de laatste match van 2020. Na Nieuwjaar wacht hen wel een pittig programma, met matchen tegen AS Eupen, Beerschot, Standard, Antwerp, KV Kortrijk, Club Brugge en STVV in januari.
LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge
Jannick Lanckriet