'Opgepakte Antwerp-verdediger opnieuw op vrije voeten'

door
'Opgepakte Antwerp-verdediger opnieuw op vrije voeten'

Bij Antwerp mogen we in januari ongetwijfeld wel wat transferactiviteit verwachten. In de eerste plaats wordt het uitkijken naar wat de Chinese interesse in Ivan Leko zal opleveren, maar daarnaast lijken ook enkele nieuwe spelers niet uitgesloten. Uiteraard staat daar tegenover dat een aantal jongens ook op zoek mogen naar een andere club. 

Eén van de spelers die zouden mogen vertrekken, is Junior Pius. Antwerp legde in de zomer van 2019 nog 1 miljoen euro op tafel voor de Nigeriaanse verdediger, maar dat werd een flop. Vorig seizoen gooide een zware blessure roet in het eten, terwijl Pius dit seizoen wel als titularis begon maar daarna snel uit beeld verdween. In anderhalf jaar kwam hij zo amper acht keer in actie. 

De 25-jarige heeft zich nu nog wat meer in een lastig parket gebracht, want volgens lokale bronnen werd Pius dinsdag opgepakt. Hij reisde om persoonlijke redenen af naar Nigeria, maar zou gearresteerd zijn bij aankomst op de luchthaven in Lagos. Het zou gaan om een financiële kwestie, waardoor Pius nog steeds vastzit op het Interpol-kantoor in de Nigeriaanse hoofdstad. Antwerp kreeg nog geen nieuws over zijn situatie. 

UPDATE 26/12
Het nieuws van de arrestatie van Pius zal wel een schok geweest zijn, maar Het Nieuwsblad meldt dat de verdediger intussen wel weer op vrije voeten is. De kwestie is wel nog niet helemaal van de baan, want hij zou na het weekend zich opnieuw bij Interpol moeten melden. De Nigeriaan zou wel al aan zijn club laten weten hebben dat met hem alles in orde is.

LEES OOK: Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Kan hij nog een toekomst hebben bij Antwerp?

Meest recent

Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

2
2
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

11
11
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

25
25
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

138
138
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

159
159
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

59
59
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

366
366
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

223
223
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

321
321
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

249
249
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

139
139
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

273
273
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

223
223
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1049
1049
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

244
244
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

180
180
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1111
1111
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

456
456
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

182
182
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

282
282
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1094
1094
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

424
424
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240

Meer sportnieuws