Racing Genk kreeg zaterdag een cadeautje van arbiter Christof Dierick. De ploeg van Mario Been verdiende een strafschop na een lichte overtreding op Jeroen Simaeys. De verdediger van Genk benadrukt dat er wel contact was met Jérémy Sapina van Bergen.
"Er was licht contact", aldus Simaeys in
Het Laatste Nieuws. Overigens had Dierick voor rust aan de andere kant een goedkope strafschop gegeven aan Bergen. "Als hij die eerste strafschop niet fluit geeft hij volgens mij ook die die tweede niet."
"Sapina had me al een paar keer bij het truitje op stilstaande fases en de scheidsrechter had hem al gewaarschuwd, allicht vandaar zijn beslissing om ons een penalty toe te kennen. We hebben elk een lichte strafschop gekregen, dus niemand hoeft zich benadeeld te voelen", besluit Simaeys.
LEES OOK:
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling