Veeg uit de pan voor Vlap: "Komt niet aan enkels van Vanaken"

door
Veeg uit de pan voor Vlap:

RSC Anderlecht dreigt in januari één van zijn smaakmakers te verliezen. Brighton and Hove Albion zou volgens verschillende bronnen overwegen om de huurbeurt van Percy Tau vroegtijdig stop te zetten, nu hij door de Brexit toch een werkvergunning zou kunnen bemachtigen. Vincent Kompany moet dus mogelijk op zoek naar een vervanger op zijn positie.


Yari Verschaeren lijkt daarvoor het meest in aanmerking te komen, maar de youngster ligt momenteel opnieuw in de lappenmand en RSCA zal geen risico's nemen om zijn terugkeer te forceren. Een ander alternatief is Michel Vlap. Die kon dit seizoen echter niet overtuigen en lijkt steeds verder weg te zakken in de hiërarchie. Na het penalty-incident tegen Genk en zijn zwakke prestatie op Oostende, bleef de Nederlander afgelopen vrijdag in Charleroi aan de bank gekluisterd. Zelfs spits Antoine Colassin, dit seizoen amper in actie bij de A-ploeg, kreeg de voorkeur toen Tau naar de kant gehaald werd.

Het blijft dan ook de vraag of het alsnog goedkomt met Vlap, die afgelopen weekend weliswaar knap scoorde in een onderlinge oefenpot. In ieder geval kon hij tot dusver niet aan de verwachtingen voldoen. Nochtans legde RSCA de nodige miljoenen op tafel om hem over te nemen van sc Heerenveen, maar die hoge transfersom kon hij (nog?) niet rechtvaardigen. Bij La Dernière Heure krijgt Vlap dan ook een flinke veeg uit de pan. "De Fries moest de nieuwe Vanaken worden. Hij kostte echter twee keer meer dan de Belg en komt nog niet aan zijn enkels", aldus de Waalse krant.

LEES OOK: Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

Denkt u dat het nog goed komt met Vlap bij RSCA?

Meest recent

Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

3
3
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

224
224
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

23
23
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

21
21
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

52
52
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

25
25
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

133
133
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

52
52
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

40
40
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1099
1099
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

33
33
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

45
45
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

480
480
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

140
140
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

740
740
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

470
470
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

888
888
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

647
647
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

139
139
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

380
380
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

36
36

Meer sportnieuws