'Anderlecht krijgt fikse concurrentie voor wintertarget'

door
'Anderlecht krijgt fikse concurrentie voor wintertarget'

Anderlecht zal zich in januari wellicht behoorlijk rustig houden op de transfermarkt, al lijkt het niet uitgesloten dat er hier of daar nog een versterking zal komen. De voorbije weken werd gespeculeerd dat Anderlecht nog een extra verdedigende middenvelder zou kunnen halen, aangezien een echte zes niet echt aanwezig is in de kern.


Voor die positie duikt nu een nieuwe naam op, want Anderlecht zou zijn oog laten vallen hebben op Youssouf Ndayishimiye. Dat beweert althans journalist Rasit Altun. Hij verklaart aan beIN SPORTS dat Anderlecht van plan was om de middenvelder van Yeni Malatyaspor te komen scouten in de match op Fenerbahçe, maar dat de scouts van Paars-Wit door de pandemie niet in Istanboel geraakt zijn.

De 22-jarige Ndayishimiye speelt pas sinds januari voor Malatyaspor, dat hem voor amper 50.000 euro in Burundi oppikte. Sindsdien groeide hij wel uit tot een vaste waarde, dit seizoen al goed voor elf matchen, één goal en twee assists. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt slechts 300.000 euro, waarmee hij een koopje zou kunnen zijn.
UPDATE 21/12/2020
Volgens AkezaBurundi kan Ndayishimiye ondertussen op heel wat interesse rekenen. De verdedigende middenvelder van Malatyaspor zou namelijk gevolgd worden door Fenerbahce en Trabzonspor. Beide topclubs willen de Burundees tijdens de winterse transferperiode al verleiden tot een vertrek. De 22-jarige Ndayishimiye is dus grof wild op de transfermarkt, en bij Anderlecht zal men ongetwijfeld wat dieper in de buidel moeten tasten als het wil concurreren met de financieel sterke Turkse topclubs. 

LEES OOK: 'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Trending:

'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Kan Anderlecht concurreren met clubs als Trabzonspor en Fenerbahce?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

51
51
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

278
278
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

70
70
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

155
155
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

103
103
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

61
61
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

173
173
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

339
339
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

127
127
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

769
769
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

351
351
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

929
929
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

737
737
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

352
352
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

544
544
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

832
832
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

507
507
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

194
194
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

260
260
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

807
807
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

714
714
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

902
902
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1139
1139
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

450
450
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

355
355

Meer sportnieuws