'Anderlecht krijgt fikse concurrentie voor wintertarget'

305 stemmen
'Anderlecht krijgt fikse concurrentie voor wintertarget'

Anderlecht zal zich in januari wellicht behoorlijk rustig houden op de transfermarkt, al lijkt het niet uitgesloten dat er hier of daar nog een versterking zal komen. De voorbije weken werd gespeculeerd dat Anderlecht nog een extra verdedigende middenvelder zou kunnen halen, aangezien een echte zes niet echt aanwezig is in de kern.


Voor die positie duikt nu een nieuwe naam op, want Anderlecht zou zijn oog laten vallen hebben op Youssouf Ndayishimiye. Dat beweert althans journalist Rasit Altun. Hij verklaart aan beIN SPORTS dat Anderlecht van plan was om de middenvelder van Yeni Malatyaspor te komen scouten in de match op Fenerbahçe, maar dat de scouts van Paars-Wit door de pandemie niet in Istanboel geraakt zijn.

De 22-jarige Ndayishimiye speelt pas sinds januari voor Malatyaspor, dat hem voor amper 50.000 euro in Burundi oppikte. Sindsdien groeide hij wel uit tot een vaste waarde, dit seizoen al goed voor elf matchen, één goal en twee assists. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt slechts 300.000 euro, waarmee hij een koopje zou kunnen zijn.
UPDATE 21/12/2020
Volgens AkezaBurundi kan Ndayishimiye ondertussen op heel wat interesse rekenen. De verdedigende middenvelder van Malatyaspor zou namelijk gevolgd worden door Fenerbahce en Trabzonspor. Beide topclubs willen de Burundees tijdens de winterse transferperiode al verleiden tot een vertrek. De 22-jarige Ndayishimiye is dus grof wild op de transfermarkt, en bij Anderlecht zal men ongetwijfeld wat dieper in de buidel moeten tasten als het wil concurreren met de financieel sterke Turkse topclubs. 

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Kan Anderlecht concurreren met clubs als Trabzonspor en Fenerbahce?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

193
193
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

77
77
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

108
108
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

159
159
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

92
92
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

146
146
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

50
50
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

311
311
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

660
660
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

269
269
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

292
292
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

583
583
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

782
782
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws