Ex-Rode Duivel stopt met voetballen

door
Ex-Rode Duivel stopt met voetballen

Het amateurvoetbal ligt door de nieuwe uitbraak van het coronavirus inmiddels alweer sinds oktober stil en dat heeft een ex-Rode Duivel ertoe aangezet een einde aan zijn carrière te maken. Na zeventien jaar heeft Stijn De Smet beslist om het voetbal voor bekeken te houden.


In Krant van West-Vlaanderen geeft de 35-jarige middenvelder aan te veel fysieke ongemakken te hebben om nog verder te gaan. Sinds de zomer van 2019 kwam hij uit voor Zwevezele, dat in tweede nationale uitkomt. Daarvoor speelde hij maar liefst vijftien jaar in de Jupiler Pro League, voor achtereenvolgens Cercle Brugge, AA Gent, Westerlo, Waasland-Beveren en KV Kortrijk. In 1B speelde hij ook nog een seizoen voor Roeselare.

De Smet maakte in 2008 ook deel uit van de Belgische selectie op de Olympische Spelen, al kwam hij in dat toernooi slechts één keer in actie. Enkele maanden later mocht hij wel zijn debuut maken als Rode Duivel, in een oefeninterland tegen Marokko (1-4). Het zou uiteindelijk bij die ene cap blijven voor De Smet, die daarna nog één keer op de bank zou zitten bij de Duivels.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 12 bekend

Jammer dat hij ermee stopt?

Meest recent

Euvrard slaat mea culpa na keiharde pandoering

Er komt dit seizoen maar geen regelmaat in de prestaties van Standard. De Rouches konden zaterdag de ...

85
85
Extra wapen voor AA Gent: "Zo'n gevoel nog nooit gehad"

Er viel zaterdagavond heel wat te vieren voor AA Gent. De Buffalo's hadden grote feestelijkheden ...

78
78
Slotmachine blijft sputteren: Liverpool wéér onderuit

Liverpool lijkt zijn aura van vorig seizoen helemaal kwijt te zijn. Het leed zaterdagavond al zijn ...

44
44
Hoop bij OHL: "Misschien het punt van de ommekeer"

Het zijn voor OH Leuven woelige weken geweest, met tegenvallende resultaten en het totaal ...

19
19
AA Gent luistert jubileumavond op met klinkende zege

AA Gent vierde zaterdagavond uitgebreid zijn 125-jarige jubileum en dat heeft het uiteindelijk in ...

51
51
Meunier greep deze zomer naast droomtransfer

Op zijn 34ste kan Thomas Meunier al terugblikken op een mooie carrière. Vanuit de lagere ...

49
49
Beveren wint weer, Club Luik sluipt top drie binnen

Er stonden zaterdagavond nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Leider ...

53
53
'Dramatische diagnose voor De Bruyne'

Na de pandoering van eerder deze week in de Champions League op PSV heeft Napoli zich zaterdag ...

302
302
Nieuwe coach OHL bekend? Opmerkelijke naam op tribune gespot

OH Leuven pakte zaterdag een mentale opsteker, want het sleepte in de Dijlederby op KV Mechelen in ...

100
100
Pocognoli pakt eindelijk eerste zege bij Monaco

In zijn derde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli eindelijk zijn ...

71
71
Man Utd bibbert nog, maar klopt uiteindelijk Brighton

Sinds Senne Lammens onder de lat staat, gaat het Manchester United voor de wind. Na de zes op zes ...

103
103
Mechelen laat zege nog liggen, maar wordt wel derde

KV Mechelen zal met een dubbel gevoel achterblijven na de wedstrijd tegen OH Leuven. Het liet de ...

56
56
Code rood bij Red Flames: Gunnarsdottir messcherp na verlies

De Red Flames verloren na een povere prestatie met 4-2 van Ierland. Dinsdag zullen de Belgische ...

44
44
De Zerbi komt met vreemde uitleg over situatie Vermeeren

Arthur Vermeeren werd in de zomer van RB Leipzig naar Olympique Marseille getransfereerd. De ...

108
108
Beste jeugdacademies volgens CIES: dit is de beste Belgische club

Het onderzoeksbureau CIES heeft weer een analyse gemaakt over de jeugdopleidingen van de ...

362
362
Geluk en drama in Napels: De Bruyne scoort, maar valt uit

In de Serie A stond om 18u de topper tussen Napoli en Inter op het programma. Kevin De Bruyne opende ...

124
124
Leko doet stevig boekje open over relatie met Wilmots

Standard kende woelige jaren onder het bewind van 777 Partners, wat niet meer dan notoire oplichters ...

171
171
Scorende Talbi vloert Chelsea, Newcastle juicht alsnog

In de Premier League vonden er om 16u amper twee matchen plaats. Chelsea en Newcastle United hoopten ...

39
39
Westerlo bijt tanden stuk op Dender, Club NXT juicht

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League hebben ze zopas twee matchen afgewerkt. KVC ...

159
159
Kompany en Bayern stomen door, monsterscore Leipzig

In de Bundesliga stonden er namiddag heel wat duels op het programma. Onder meer Bayern München ...

91
91
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

56
56
Leko gek van sterkhouder Standard: "Graag bij AA Gent"

Ivan Leko was twee jaar trainer van Standard en deed het daar degelijk. Zelf blikt hij tevreden ...

288
288
Belgische tweedeklasser maakt indruk: "Acht miljoen euro!"

Heel veel Belgische clubs hebben buitenlandse investeerders. In de Challenger Pro League circuleert ...

203
203
Hasi verrast met bericht over Kompany

Bij RSC Anderlecht balen velen nog steeds dat Vincent Kompany zijn werk er niet kon afmaken. Wouter ...

312
312
Leko verrast met deze conclusie over Standard-periode

Ivan Leko werkte twee jaar bij Standard en naar eigen zeggen deed hij dat met plezier. Toch kwam er ...

85
85

Meer sportnieuws