Anderlecht bereikt akkoord met 'nieuwe Yaremchuk'

door
Anderlecht bereikt akkoord met 'nieuwe Yaremchuk'

Vincent Kompany moest er eerst niets van weten, maar Anderlecht gaat nu toch op zoek naar een targetman. Meer zelfs: Peter Verbeke lijkt hem al gevonden te hebben. De boomlange Oekraïner Mykola Kukharevych legde namelijk reeds zijn medische testen af in Neerpede.


La Dernière Heure komt intussen met iets meer details over de nakende deal, al is er over een transferbedrag nog niets bekend. Die zou ondanks zijn contract tot 2024 naar verluidt echter erg goed meevallen voor de 19-jarige belofteninternational van Rukh Lviv, momenteel op twee na laatste in de stand in de Premjer Liha. Kukharevych zelf was er dit seizoen goed voor slechts één doelpunt in 12 optredens, maar in dat duel zou er volgens de Waalse krant een scout van Paars-Wit aanwezig geweest zijn. Die geraakte meteen overtuigd van zijn kwaliteiten, waarop Sporting actie besloot te ondernemen. Nog volgens LDH zal zijn transfer dan ook binnenkort officieel worden gemaakt.

Aal blijft Kukharevych wel een versterking met het oog op de toekomst. Zo zal hij ten vroegste volgende zomer aansluiten en eerst het seizoen nog uitdoen in Oekraïne. Anderlecht, dat tevens Lukas Nmecha langer wil huren van Manchester City, lijkt er zo voor open te staan om het volgend jaar iets anders aan te pakken en wat meer gewicht in de schaal te werpen. Al blijkt Kukharevych ondanks zijn gestalte geen traditionele targetman, integendeel: LDH vergelijkt hem eerder met landgenoot AA Gent-speerpunt Roman Yaremchuk, even groot maar nog altijd snel en beweeglijk. Op papier een uiterst interessant profiel dus, afwachten of hij straks ook kan bekoren in het Lotto Park.

LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Goed dat Anderlecht inzet op dit soort transfers?

Meest recent

Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

70
70
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

31
31
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

24
24
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

217
217
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

26
26
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

47
47
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

35
35
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

40
40
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

56
56
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

171
171
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

239
239
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

206
206
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

157
157
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

302
302
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

115
115
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

369
369
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

211
211
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

496
496

Meer sportnieuws