Charleroi in vrije val: KVK boekt verdiend punt op Mambourg

162 stemmen
Charleroi in vrije val: KVK boekt verdiend punt op Mambourg

Charleroi blijft voorlopig zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na drie opeenvolgende nederlagen, geraakten de Carolo's maandagavond op eigen veld ook niet voorbij KV Kortrijk. De wedstrijd eindigde uiteindelijk zonder doelpunten, al waren de beste kansen toch voor de bezoekers uit West-Vlaanderen.


De Carolo's zaten duidelijk in een mindere periode en hadden na de recente 1 op 12 dringend nood aan een overwinning. Maar het waren de Kerels die in de eerste helft het best voor de dag kwamen. KVK eiste het balbezit op en dat leidde halfweg de eerste periode tot een gouden kans toen Gueye in de zestien werd neergehaald door Diagne. Scheidsrechter Van Damme ging nog even naar het scherm kijken, maar bleef bij zijn beslissing: strafschop. Penalty-specialist Mboyo nam plaats achter de bal, hij trapte echter te zwak en Descamps koos de goede hoek.

Kortrijk was echter niet aangeslagen door deze misser en bleef kansen creëren. Het vizier van Jonckheere en Rougeaux stond onvoldoende op scherp, waardoor we met een brilscore de rust in gingen. Vlak na de break bleef het spelbeeld grotendeels hetzelfde. Kortrijk zette stevig druk en Charleroi moest het spel ondergaan. In de afwerking liep er echter telkens wel iets mis voor de Kerels, onder meer Gueye en Ocansey waren niet precies genoeg.

Hierdoor kon Charleroi zich weer in de wedstrijd knokken. De Sart moest er zelfs alles aan doen om de openingstreffer van de Henegouwers te voorkomen. In de slotfase gooide Belhocine ook nog Bruno in de strijd, die zijn wederoptreden kon maken na bijna negen maanden afwezigheid. Maar hij kon de wedstrijd eveneens niet beslissen. In een rommelige slotfase werd uiteindelijk niet meer gescoord: 0-0. Vooral bij de thuisploeg kwam dit puntenverlies hard aan. Charleroi blijft immers achter met 2 op 15 en zit in vrije val in het klassement.

Scoreverloop:
-

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Denkt u dat Charleroi dit seizoen in de top 4 zal eindigen?

Meest recent

Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

0
0
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

10
10
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

38
38
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

21
21
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

172
172
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

64
64
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

894
894
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

168
168
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

412
412
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

258
258
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

249
249
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

325
325
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

90
90
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

87
87
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

596
596
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

353
353
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

154
154
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

157
157
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

138
138
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

117
117
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

325
325
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

141
141
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

469
469
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

113
113

Meer sportnieuws