De Ligt prijst Pirlo na Juve-rentree: "Net als bij Ajax"

143
De Ligt prijst Pirlo na Juve-rentree:

Een schouderoperatie hield Matthijs de Ligt maandenlang aan de kant, maar zaterdagavond maakte hij tegen Cagliari (2-0 zege) zijn rentree. De verdediger van Juventus maakte meteen indruk. De Ligt verklaarde tevreden te zijn over zowel de individuele als collectieve prestatie.


"Het waren drie zware maanden, maar ik ben nu weer gelukkig", zo liet hij weten aan Italiaanse media. "De periode met mijn schouderklachten waren moeilijk, maar ik wilde me inzetten voor het team. Uiteindelijk kon ik een bijdrage leveren aan het winnen van de titel."

Na het seizoen ging hij meteen onder het mes. Inmiddels is De Ligt weer terug onder leiding van de nieuwe trainer Andrea Pirlo. "Er heerst nu een andere mentaliteit", stelt de oud-Ajacied. "We proberen moderner voetbal te spelen met Pirlo, met verdedigers één op één. Zo heb ik altijd gespeeld bij Ajax en dat kan ik zeer waarderen. We kunnen nog beter, we zitten nu op zeventig procent. Maar we gaan zeker naar de honderd procent."

Titelprolongatie blijft het doel voor Juventus. "Het is goed dat er meer teams in de running zijn. Sterke teams ook, maar op die manier kunnen wij ook weer groeien. Voor wie ik het meest beducht ben? We hebben zoveel concurrenten. Milan doet het goed, maar Inter, Lazio, Atalanta en Napoli maken de titelstrijd ook spanning. Maar wij moeten naar onszelf kijken en zorgen dat we sterk genoeg zijn om weer landskampioen te worden."

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Gaat Juventus ook dit jaar de titel winnen?

Meest recent

‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

53
53
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

50
50
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

74
74
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

84
84
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

37
37
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

116
116
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

125
125
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

59
59
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

54
54
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

20
20
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

86
86
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

214
214
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

164
164
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

372
372
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

320
320
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

130
130
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

140
140
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

239
239
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

205
205
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

272
272
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

234
234
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

115
115
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

106
106

Meer sportnieuws