De Ligt prijst Pirlo na Juve-rentree: "Net als bij Ajax"

door
De Ligt prijst Pirlo na Juve-rentree:

Een schouderoperatie hield Matthijs de Ligt maandenlang aan de kant, maar zaterdagavond maakte hij tegen Cagliari (2-0 zege) zijn rentree. De verdediger van Juventus maakte meteen indruk. De Ligt verklaarde tevreden te zijn over zowel de individuele als collectieve prestatie.


"Het waren drie zware maanden, maar ik ben nu weer gelukkig", zo liet hij weten aan Italiaanse media. "De periode met mijn schouderklachten waren moeilijk, maar ik wilde me inzetten voor het team. Uiteindelijk kon ik een bijdrage leveren aan het winnen van de titel."

Na het seizoen ging hij meteen onder het mes. Inmiddels is De Ligt weer terug onder leiding van de nieuwe trainer Andrea Pirlo. "Er heerst nu een andere mentaliteit", stelt de oud-Ajacied. "We proberen moderner voetbal te spelen met Pirlo, met verdedigers één op één. Zo heb ik altijd gespeeld bij Ajax en dat kan ik zeer waarderen. We kunnen nog beter, we zitten nu op zeventig procent. Maar we gaan zeker naar de honderd procent."

Titelprolongatie blijft het doel voor Juventus. "Het is goed dat er meer teams in de running zijn. Sterke teams ook, maar op die manier kunnen wij ook weer groeien. Voor wie ik het meest beducht ben? We hebben zoveel concurrenten. Milan doet het goed, maar Inter, Lazio, Atalanta en Napoli maken de titelstrijd ook spanning. Maar wij moeten naar onszelf kijken en zorgen dat we sterk genoeg zijn om weer landskampioen te worden."

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Gaat Juventus ook dit jaar de titel winnen?

Meest recent

Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

110
110
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

62
62
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

187
187
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

314
314
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

228
228
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

47
47
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

53
53
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

58
58
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

112
112
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

185
185
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

280
280
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

331
331
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

123
123
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

112
112
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

635
635
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

232
232
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

776
776
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

229
229
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

143
143
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

175
175
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

264
264
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

695
695
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

87
87
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

410
410
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

364
364

Meer sportnieuws