Siem de Jong meent dat het bij Ajax organisatorisch momenteel beter staat dan in het verleden. De Amsterdammers beschikken over de minst gepasseerde defensie van de
Eredivisie en dat is volgens de Ajax-aanvoerder geen toeval.
"In het verleden hebben we wel eens te enthousiast aangevallen. Dan geef je kansen en soms ook doelpunten weg", aldus De Jong in
Het Parool. Vooral de vleugelverdedigers moeten nu defensiever denken. "Als rechtsback Ricardo van Rhijn naar voren gaat, blijft linksback Daley Blind achterin."
Afgelopen weekeinde was Ajax in eigen huis met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle. De titelhouder gaf vrijwel geen kans weg en incasseerde voor de tweede wedstrijd op rij geen tegendoelpunt. "In de tweede helft hebben we de wedstrijd gecontroleerd uitgespeeld. Daarbij letten we er ook op dat we de nul houden."
LEES OOK:
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'