'Genk mag eerste naam van trainerslijstje schrappen'

door
'Genk mag eerste naam van trainerslijstje schrappen'

Jess Thorup lijkt KRC Genk weer op de rails te hebben gekregen, vrijdag boekten de Limburgers alweer hun derde competitiezege op rij. Maar volgens Deense bronnen zou Racing na een dikke maand al naar een vervanger op zoek moeten. Zo meldt BT Sports dat Thorup maandag zal worden voorgesteld bij FC Kopenhagen, dat de optie in zijn contract zou lichten.


Als Thorup inderdaad bij Genk vertrekt, zouden de Limburgers alvast een plan klaar hebben. Volgens Het Belang van Limburg zal er dan volgende week nog geen opvolger voorgesteld worden, waardoor tegen STVV opnieuw Domenico Olivieri en Michel Ribeiro de ploeg zouden leiden. Na die partij volgt een interlandbreak, waardoor het Genkse bestuur meer tijd zou hebben om zijn opties af te wegen. Wellicht zullen we pas in de loop van die twee weken een nieuwe trainer te zien krijgen in de Luminus Arena.

UPDATE 02/11
Volgens diverse bronnen wordt het vertrek van Thorup maandag al officieel gemaakt. Met het duo Olivieri/Ribeiro lijkt de club op korte termijn alvast een oplossing te hebben gevonden, ondertussen kan men verder zoeken naar een vaste opvolger. Eén naam zou alvast van het lijstje geschrapt mogen worden. Zo stelt Het Laatste Nieuws dat Frank Vercauteren momenteel géén optie is. Na het ontslag van Hannes Wolf was de ex-Rode Duivel nog nadrukkelijk in beeld, maar ondanks concrete gesprekken kwam het toen niet tot een terugkeer. Op dit moment zou hij echter geen kandidaat zijn.

JOUW MENING TELT:
Loopt er in België momenteel een geschikte coach voor Genk rond?

Meest recent

Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

4
4
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

71
71
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

18
18
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

31
31
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

257
257
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

64
64
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

50
50
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

454
454
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

126
126
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

194
194
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

194
194
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

149
149
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

59
59
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

178
178
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

519
519
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

482
482
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

225
225
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

553
553
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1463
1463
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

96
96
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

151
151
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

183
183
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

105
105
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

627
627

Meer sportnieuws